עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

א.א כתבה לי כמה מילות הוקרה בתום התהליך

לימור,הגעתי אליך דרך סטטוס שלך באימל , קראתי אותו ומאוד התחברתי אליו. מאז אני עוקבת אחריך וקוראת בשקיקה את הסטטוסים שלך. בחרתי בך מתוך אינטואיציה אישית שאמרה לי שאת זאת שיכולה לעזור לי . (אני אדם אינטואיטיבי ובדרך כלל זה מוכיח את עצמו).

 

הייתי במשבר אישי וגם זוגי. לאחר שעברתי תקופה ארוכה של קשיים הגוף והנפש שלי היו עייפים מהמעמסה. זה הקשה עלי בתפקוד השוטף גם הפיזי וגם הנפשי. הזוגיות שלי הגיעה למשבר נוסף והתרחקנו אחד מהשני.

 

אני שמחה שהגעתי אליך. נתת לי נקודות ראיה שונות ממה שאני מכירה (לא תמיד היה לי קל לקבל אותן) אבל זה נתן לי חומר למחשבה שאפשר גם אחרת ואולי אני לא צודקת במחשבות שלי. אהבתי את ההתמדה בקו ההנחיה שלך. ההתעקשות שלך שיש עוד אפשרויות לנתח כל סיטואציה. 

 

לימור את מקסימה. אהבתי את דרך החשיבה הלא שיגרתי שלך, פתחת לי אופקים חדשים, דרכי חשיבה מחוץ לקופסא . כל הטיפול היה באוירה נעימה , עם הומור, ופתיחות. יש לך ידע עצום ומגוון וידעת להתאים את הטיפול שיתאים לצרכים שלנו.

 

את אישה מיוחדת ורציתי לומר לך תודה על הכל.

א.א נשואה בת 48 ואמא ל 3


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום