עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

המלצתו של ט.ר נשוי ואב ל 3

אני יודע שזה נשמע קלישאתי וכמו עוד פרסומת אבל אני ט.ר. היגעתי ללימור לאחר שהדרך שבחרתי היתה לפרק את הזוגיות ואת הבית. אבל לשימחתי בת זוגתי נלחמה והתעקשה שניפגש עם לימור.

 

במהלך המפגש הראשון גיליתי מטפלת שלא מטאטאה בעיות מתחת לשטיח ,יש לה יושרה ויש לה כנות והיא בחרה להציב מולי וגם למול זוגתי מראה שמשקפת את הדברים הטובים וגם את הדברים הטעונים שיפור.

 

בעצם הפעולה קנתה אותי כי גיליתי שהיא אמיתית ולא מחפשת "למרוח" את המפגשים אלא לפתור בעיות. לאחר מספר פגישות הקשר ביני ובין זוגתי התעורר ,התחזק ופרח, כמובן שבחיים לפעמים יש עליות ולפעמים יש ירידות אבל העזרה והייעוץ עזרו לנו להתמיד ולחזק את הדברים החלשים והיום הזוגיות שלנו חזרה ,האינטימיות חזרה ,יש סקס ! יש עם מי לדבר ! לא האמנתי שנוכל לשקם את הקשר אבל התוצאות בשטח. תודה לימור.

 

נ.ב. תודה מעומק הלב על העזרה ועל הזמן שהשקעת בנו ובי בפרט כולל שיחות הטלפון והאס אמ אסים.


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום