עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

למה לעשות סקס? כדי להיות בריאים ומאושרים יותר

מה הקשר בין מיניות ובריאות ?  

 יש המון סיבות להיסחף לסקס. משיכה טהורה לפרטנר, חוויה פיזית של הנאה, אהבה, השתוקקות מצד בן הזוג, שאיפה להעמיק את היחסים וסקרנות הן בין הסיבות הדומיננטיות ביותר. גם מניעים כמו רצון לנקום, שאיפה להתקדם בסטטוס החברתי או ניסיון להשיג עבודה וכסף תופסים מקום של כבוד ברשימה הזאת. ומה בנוגע לרצון לשפר את הבריאות? רק מעטים העלו את הסיבה הזאת על דעתם. אי אפשר להתעלם מהנתונים: סקס מספק, הנעשה מתוך התלהבות הדדית, בתוך יחסים מונוגמיים ויציבים, עשוי בהחלט לתרום לשיפור המצב הפיזיולוגי, המנטלי, הרגשי והרוחני שלכם. מה שנקרא במילים אחרות ה־Well Being.

 

מהו סקס מספק ? המון זוגות שהגיעו לטיפול בקליניקה מתארים פערים בסיפוק המיני. יש פער תפיסתי בין גברים ונשים בנוגע לסיפוק מיני. כל אחד חווה אותו באופן ובצורה שונה. חלק מהנשים מתארות ריגוש מיני כשבן הזוג שלהן לוחש באוזן שלהם מילים של אהבה, מחמאות ופירגונים. המשחק המקדים מתחיל כבר בבוקר של אותו היום ולא רק כשנכנסים למיטה. הן תתארנה סקס כמספק כשלבן זוגן חשוב מהעונג שלהן, שהוא שם אותן בראש סדר העדיפויות במיטה ולא רק את הגמירות שלו. כך גם חלק מהגברים כמו הנשים אוהבים את הליטופים, החיבוקים, הנשיקות הארוטיות והמסאג'ים. האורגזמה והשפיכה שמגיעות בסוף הן רק תוצר נלווה לתהליך חיבור. ויש נשים שמתארות גבר שחדור מטרה רק להביא את עצמו על סיפוקו, כזה ששולח ידיים ישר לאיברים האינטימים בלבד חודר, גומר , מסתובב ונרדם. בזמן שיוצרים אינטימיות ( מגע שאינו מוביל לסקס ) משתחרר הורמון  האוקסיטוצין שמעצים את החשק המיני ומעורר את הרגשות הרומנטיים ובכך גורם ליותר רצון לקיים יחסי מין. חלק מהגברים לא מודעים לחשיבות האינטימיות במע' הזוגית. הורמון האוקסיטוצין זכה לכינויים "הורמון הגיפופים", "הורמון האהבה", "הורמון החרמנות". כמו"כ, יש להורמון תרומה לקשרים הבינאישיים, ובמיוחד בקשרים האינטימיים, מכיוון שבזמן שמתאהבים, מקיימים מגעים אינטימיים וגם ריגושים מיניים – ההורמון מופרש באופן מוגבר וגורם לסיפוק רב יותר לשני בני הזוג כשהסקס מסתיים.

 

איך מיניות משפיעה על אורך חיים בריא ? סקס הוא מרכיב בסיסי לבריאות טובה. סקס הוא גם פעילות גופנית נמרצת וגם גורם להנאה מרובה. סקס עושים לאט בכדי ליהנות מכל רגע ולמשוך את חוויית ההנאה כמה שיותר, ולדחות את האורגזמה כמה שיותר.  אנשים רבים משפרים את איכות ואף את אריכות הימים שלהם שנים בזכות סקס מהנה בתדירות גבוהה.

סקס הוא גורם משמעותי לריפוי ולשיפור הבריאות. הוא מחולל נפלאות גם לנפש וגם לבריאות הפיזית, מונע מחלות כמו שפעת, סרטן וכו'. מחקרים רבים מוכיחים שיחסי מין סדירים משפיעים באופן מכריע על מצב הבריאות, ואף מאריכים את תוחלת החיים שלנו.

 

אז יאלללללה לכו לעשות אהבה כבר עכשיו!

משהו מונע מכם ??? זה הזמן לשוחח איתי 0544578993


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום