עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

היה אתה מי שאתה רוצה שבן זוגך יהיה

עיצמו לרגע קטן עיניים . דמיינו 2 חברים / חברות ממש טובים שלכם . יש לך אותם בדמיון ? 

ועכשיו לנתון המדאיג . כיום , עם נתוני הלישכה לסטטיסטיקה בישראל שציינו כי אחוז הגרושים נמצא על 42% , ניתן לאמר בברור שאחד מתוך שלושה זוגות בישראל יתגרש במהלך מערכת היחסים שלו.

 

אז ..מי זה יהיה מבין שלושתכם ?

 

מה יש שם במהלך החיים ששני בני זוג לא יכולים לגשר על הפערים הקיימים ביינהם ומעדיפים לפרק חבילה שנבנתה מלבנים של אהבה ? אותם בני הזוג בדיוק שהיו מאוהבים לחלוטין זה בזו כשהכירו , רצו לחיות חיים משותפים יחד והכריזו על כך בהצהרה מפוארת ומלאת הוצאות כספיות , עשו אהבה מלאת תשוקה ועונג וחגגו את החיים .. מה היה חסר מלכתחילה או נהרס עם הזמן שלא מאפשר לשמר את כל הטוב הזה שהיה בהתחלה ?

 

עם חלוף השנים לאט,לאט יכולים להסתנן לקשר הזוגי כאב , כעסים , עצבות , תחושת בדידות , תסכול , ציפיות ואיתן אכזבות , פחדים , חוסר היכולת לקבל את האחר וחוסר סיפוק מהמצב הקיים בקשר. אז, אנחנו מוצאים עצמנו במצב קשה מאוד ומתקשים גם לצאת ממנו לבד. 

לעיתים המציאות כל כך עצובה וכואבת שקשה לראות את הטוב הקיים בקשר , השמחה , הביחד , הצמיחה המשותפת , האושר , שיתוף הפעולה , התשוקה ועונג שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מכל מערכת יחסים הקיימת בחייכם. החל ממע' היחסים שלכם עם עצמכם , דרך בני זוגכם , ילדיכם והסובבים אתכם .

 

הבעל שם טוב אמר "ברצונך להיות אהוב ? היה אוהב" ואני מוסיפה - הכל מתחיל בך , אז ראשית תאהב/י את עצמך !


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום