עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

איך לשלב את כל הגוף שלכם באהבה - סקס חושני

כיצד להעצים את האנרגיה המינית בכדי לחוות סקס חושני יותר,
עוצמתי יותר ומחבר יותר עם בן/בת הזוג שלנו ??

המשחק המקדים מאפשר לנו ליצור חוויה מדהימה של סקס עם כל 5 החושים

כך שהמפגש ביינכם יהיה מלא תשוקה ואנרגיות מיניות עוצמתיות.

אני מזמינה אתכם להפתיע את בני הזוג ולסחוף אותם לחוויה חדשה המאפשרת

לכל אחד ואחת להעצים את חווית היחיד בפרט ואת החוויה הזוגית בכלל.

אז בואו נשחק במשחק האהבה - משחק החושים :


חוש הריח :
באמצעות האף אנחנו יכולים לנשום ולהריח . קולטני ריח זעירים מצויים ברירת המרפדת את חלקו העליון של חלל האף. בעזרת המוח אנו מזהים את סוג הריח שקלטנו, ולעתים יודעים גם את מקורו.
חוש הריח מעורר אצלנו תאבון כאשר מריחים מאכל חביב עלינו, ומסב לנו הנאה.
בעלי חיים ובני אדם מפיצים מסביבם ריחות, המפתים את בני הזוויג השני. הם מפזרים פרומונים או בשמים, כי לאהבה, מתברר, יש ריח...
בשמים רבים מכילים פרומוני מין של בעלי חיים. חלק מהבשמים מכילים חומרים, המיוצרים בגוף האדם עצמו!

ישנם שמנים מעוררי חשק מיני בהרחה- ילאנג - ילאנג ופאצ`ולי. לשמנים אלו השפעה מידית באמצעות בלוטות הריח, מבחינה רגשית ומנטלית המובילה גם להשפעה פיסית = העלאת החשק המיני . את השמנים ניתן למצוא במספר אפשרויות כגון – מלחים לאמבט , סבונים מוצקים למקלחת ושמנים ארוטיים למסג` ולהתענג האמבט מפנק ל 2.

בחנויות הטבע ובתי המרקחת ניתן למצוא בקבוקונים המכילים את השמן עצמו בצורה תמציתית. את השמן ניתן לשם במבער המכיל מעט מים , בין 2-3 טיפות כ 1/2 שעה לפני הפעילות, כך שהריח מתפשט בחדר כולו ובעת שנריח את הריח החשק המיני ירקיע לשחקים חדשים.

חוש הטעם :
אנו מרגישים בטעם בכל חלקי הפה וגם בלוע אבל בעיקרון בלשון.
קולטני טעם זעירים מפוזרים על פני הלשון. בעזרת הלשון אנו טועמים את האוכל .
בין חוש הטעם וחוש הריח יש קשר הדוק. כשאנו נהנים מאוכל טעים, יש בתחושה זו חלק לריחו הטוב. חוש הריח וחוש הטעם משלימים זה את זה.

משחקים עם אוכל - מומלץ לתת לדמיון הפרוע להשתולל עם ציורי גוף העשויים מסירופ מייפל , סירופ שוקולד ודבש בבקבוק לחיץ ( יש לוודא כי בת/ בן הזוג אינו סכרתי ! )
את ציורי הגוף יש ללקק עם הלשון לאורך הגוף.
במקומות האינטימים ניתן להפתיעה עם קצפת טעימה - בתאבון !

9 ו 1/2 שבועות של שכרון חושים - שדרגו את הסקס שלכם למטבח ליד המקרר, קישרו זה לזו את העיניים ( כל אחד בתורו ) ושחקו על הגוף עם מעדנים טעימים ומגרים, פרות אקזוטים, גלידה, מייפל ,דבש וסימני דרך של שוקולד ..

טפטפו, שיפכו, מירחו וציירו על הגוף , לקקו בצורה חושנית ומרפרפת...
שדרוג נוסף : טפטוף יין או מיץ טעים על חלקי גוף רגישים יכולים להטריף גם כן עם שלוק אחרון מהפופיק...

חוש הראיה :
עינינו הן הקשר החשוב ביותר עם הסביבה . הן מספקות לנו מידע רב יותר משאר חושינו . רק בעזרת המוח אנו רואים ומבינים את מה שרואים . המוח מפענח את צורת התמונה, את המרחק שלה מאתנו ואת המשמעות שלה.
ראייתנו המשוכללת היא פרי שיתוף פעולה בין העיניים והמוח .

את הגבר שלנו ניתן להטריף ע"י חוש הראיה -משחקים וויזואלים . לבשי לבנים סקסיים שיציתו את דמיונו ובכניסה לחדר השינה , בעודו שוכב על המיטה, הסירי את בגדייך בפלרטוט סקסי וחושני (ניתן להוסיף מוזיקת רקע מעוררת).

אכלי את ארוחת הערב בצורה מפתה ומעוררת תאבון ( מיני.. ), לקקי את שפתייך ואת אצבעותיך לכל אורכן , תוך כדי מציצות קלות , כך שהמראה הוויזואלי יפתח במוחו דימוי למה שיקרה לאחר הארוחה בחדר המיטות..

חוש השמיעה :
הקול מתפשט באוויר בגלים כדוגמת הגלים הנוצרים כשזורקים אבן לתוך המים. גלי הקול מתפשטים באוויר לכל הכיוונים וחלק מהם מגיע לאוזנינו. כדי לשמוע, על גלי הקול לחדור לתוך האוזניים.
אנו תופסים את משמעות הקולות שהושמעו בעזרת המוח. כך אנו מבינים אם קלטנו דיבור, מוסיקה וכו` . שמיעתנו המשוכללת היא פרי שיתוף פעולה של האוזניים ושל המוח .

את האישה שלכם ניתן להטריף ע"י חוש השמיעה – לחישה סקסית. התחל לעשות איתה אהבה בטלפון עוד מהבוקר. חייג אליה לעבודה, אמור לה כמה היא נראת סקסית וחושנית היום, ציין בפניה כמה אתה חושק בה , כמה אתה רוצה אותה ועד כמה היא מגרה אותך – מילים כשושנים ישיגו את המטרה.

פרט לה בטלפון מה תעשה לה ברגע שתחזור הביתה – נסה לרדת לפרטי פרטים, כך שתוציא אותה מדעתה בשיחת הטלפון הארוטית ותגרום לה לחכות בפתח הבית בציפייה לשובך מהעבודה ..

חוש המגע - חוש המישוש :
למגע חשיבות בכל תחומי החיים . אנו ממששים חומרים, מלטפים, לוחצים ידיים לאות ידידות ועוד. בפעולת המגע אנו משתמשים בכף היד ובאצבעות או ביותר דיוק בעור העוטף אותם .
חושי העור מספקים לנו מידע חיובי רב על הסביבה בה אנו חיים .

עיסוי ארוטי - יש לבצע עיסוי עדין ע"י כריות האצבעות שלכם.

טיפ לגבר : עסה את בת זוגתך בחלק האחורי בגב המחבר בין הצוואר לגב העליון – במרכז הכתפיים, משם המשך לעיסוי עדין בתנועות נעימות של שדיה.

טיפ לאישה : עסי את בן זוגך באזור הפירינאום – אזור זה ממקום בדיוק בין תחתית הביצים לפי הטבעת ( שביל קטן ).

המיטה היא מקום של אהבה, הקשבה, שובבות ועונג.
אל תשכחו כי כמו בחיים גם במיטה התקשורת בין בני הזוג חשובה מאוד :
אם משהו מפריע או מעצבן אמרו זאת אחד לשניה. שמרו על ההנאה הזוגית.

מוגש עם המון נשיקות ואהבה
ממקום של עונג צרוף
בנדל לימור


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום