עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

משחקים ארוטיים עם ענבים ויין לשבועות

" יין ישמח לבב אנוש " .. ועוד יותר ישמח אם נשלב גם סקס בדרך ..

החיבור בין יין לסקס הוא חיבור עתיק יומין. ידוע הרי שבמשתה המלכים של פעם הייתה התהוללות מינית גדולה מאוד. מה שכיף לדעת שכיום כבר נערכו מחקרים רפואיים בנושא וניתן לאמר בברור שיין טוב לבריאותינו, הוא מחזק את מערכת החיסון , דוחה מחלות ומרגיע את הגוף וכן .. אפילו מאריך את זמן הזקפה והשפיכה. אז אם סקס טוב לבריאות ( הורמונים .. הורמונים.. ) ויין טוב לבריאות למה לא לאחד בין השניים לקבלת שילוב מנצח ?

 

סקס חושני הינו אחת החוויות היותר מעצימות ומחברות שניתן לחוות בזוגיות . המשחק המקדים מאפשר לנו ליצור חוויה מדהימה של סקס עם כל 5 החושים כך שהמפגש בין בני הזוג יהיה מלא תשוקה ואנרגיות מיניות עוצמתיות. כאשר מדובר בענבים ויין חוש הטעם נכנס לתפקיד . חוש הטעם : אנו מרגישים בטעם בכל חלקי הפה וגם בלוע אבל בעיקרון בלשון. קולטני טעם זעירים מפוזרים על פני הלשון. בעזרת הלשון אנו טועמים את האוכל . בין חוש הטעם וחוש הריח יש קשר הדוק. כשאנו נהנים מאוכל טעים, יש בתחושה זו חלק לריחו הטוב. חוש הריח וחוש הטעם משלימים זה את זה ולכן משחק מעורר עם יין יכול לשלב בתוכו עונג צרוף .

 

משחקי ענבים ויין ..

 

הנשיקה הארוטית – את הערב ניתן להתחיל בארוחת ערב קלילה הכוללת בתוכה יין טוב. לגימת היין בזמן הארוחה טובה לגוף ולנפש. היין גורם לשחרור ולהרגעת הגוף ואף משחרר עקבות. המלצה למשחק התחלתי ומענג : קח לגימה אחת מהיין , קרב את שפתיך לשפתותיה של בת הזוג פתחו יחד את הפיות לכדי נשיקה צרפתית מענגת ומסעירה הכוללת בתוכה העברת נוזל היין המשכר מפיך לפיה . הנשיקה תגרום לחיבור ביינכם ותוכלו כך להתנתק מטרדות היום , יום. הנשיקה בתוספת היין מעוררת חיבור חושני וגורמת לנו להיות ברגע – כאן ועכשיו יחד עם בן או בת הזוג שלנו.

 

ענבים במשחק המקדים – כקינוח לארוחה או בכלל כפינוק של אחה"צ ניתן לשחק עם כמה ענבים. אני רוצה רק לציין שאת הענבים מומלץ להכניס למקרר או אפילו למקפיא ע"מ שיהיו קרים. תחושת הקור שעוברת עם המגע בגוף החם ( לאחר מכן כשמשחקים.. )  מצמררת, מעוררת מאוד ומגרה הרבה יותר מאשר ענבים בטמפרטורת החדר. כחלק מהרומנטיקה ניתן להאכיל אחד את השנייה בענבים – לשלוח יד לאשכול הענבים , להתבונן בעיניה של בת הזוג, לקטוף את הענב בצורה חושנית תוך כדי המבט בעיניים ולשלוח אצבעות אוחזות ענב לתוך פיה הכמהה של בת הזוג. הנחת הענב ושליחת אצבע מהססת על השפתיים או עם הענב לתוך פיה מגרה מאוד. אל תשכחי להאכיל אותו גם ...

 

דרך היין – את המשחק הבא מומלץ לעשות במטבח ליד המקרר או אפילו באמבטיה / מקלחת , כשיש מגבות בסביבה ומים חמים.. תפסי בקבוק יין קר בידיך. אני מזמינה אותך למזוג את היין ישירות על גופו של בן הזוג. אין צורך בכוס כמתווכת. זרימת היין מומלצת במזיגה איטית וחושנית על החזה , הצוואר , הגב של בן הזוג.. השתוללי. מומלץ לשלב טיפטוף עדין במקומות שונים ומגוונים על הגוף, כך שבן הזוג ישתגע מרוב עונג .. תני ליין הקר לטפטף על גופו החם , לגלוש עליו מלמעלה למטה – חוויה מצמררת.. את מוזמנת לתת ליקוק על הגוף או לגימה היין מהפופיק בזמן המשחק. כעת אתם מוזמנים להחליף תפקידים – עכשיו אתה הברמן .. לרוויה.

 

מצאת את המטמון - את הענב הבא את מוזמנת להניח על גבי גופך הערום כך שבן זוגך לא יראה איפה החבאת אותו ( מומלץ להיות הכי נועזת .. לא זה לא יבלע .. ) ואז הגבר " מחפש " היכן נמצא הענב .. מותר לך לשלוח רק לשון חמה מחפשת , מלקקת , מנשקת – אסור להשתמש בידיים . עם מציאת המטמון ניתן להשתובב עם הענב הקר ע"ג גופה של בת הזוג ולגלגל אותו בעזרת הלשון לכל אורכו. מממ.. טעים!

 

עוד טיפ טיפון : בכדי לחוות עונג גדול יותר מומלץ לשחק את המשחקים בכיסוי עיניים – חוויה מעצימה של שאר החושים הערים לגירוי המוענק לנו ע"י בני / בנות זוגנו. 


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום