עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

איך לשדרג את הסקס שלכם אחרי חג פורים ??

חג פורים , צחוק , כייף הילדים מתחפשים , מתאפרים , שמים מסכות ואביזרים ... 
מה איתכם ? איך אתם הופכים להיות שובבים יותר אחרי פורים ??

חג פורים זה בדיוק הזמן לשעשועים חדשים 
ולמציאת רעיונות מעניינים לגיוון והעלאת החיוך 
גם באהבה שלכם , בזוגיות ובחדר המיטות. 

מזמינה אתכם לפקוח את העיניים כשאתם נכנסים לחנות הצעצועים כדי לקנות לעצמכם תחפושת למסיבות פורים ולבחור לכם תחפושת או אביזר שגם אחרי פורים תוכלו לעשות בו שימוש שיעורר את האהבה , הצחוק והמשחק המקדים אצלכם בבית. באו ממקום של פתיחות , תאפשרו לעצמכם לחדש , לצאת מהשיגרע , תאפשרו לעצמכם להשתולל עם אביזרים מעניינים ומדליקים שניתן בדיוק עכשיו לקנות בכמה שקלים בודדים בחנויות . 

דיי לרצינות - החיים תמיד יחזירו אותכם למסלול , דיי לבגרות - מותר תמיד לחזור להיות ילדים קטנים .. תשתוללו , תצחקו , תשתעשע, תחזירו את ה FUN לקשר שלכם.

חשוב לי להאיר את תשומת ה"אגו" : אם בן/בת הזוג מציע לשחק היום במשהו חדש ולגוון את החיות בחדר המיטות - זה לא סימן שהוא עייף מהסקס הרגיל או כבר לא נמשך/ת לפרטנר/ית. אין צורך להעלב אם עולה הצעת גיוון ואין צורך להכניס את האגו לחדר המיטות , מלחמת כוחות אפשר להשאיר לסרטים של האנטרפרייז . בסך הכל מדובר בריגושים חדשים ומעניינים למעשה האהבה בינכם.

אז אספתי כמה רעיונות יצירתיים לפתיחת התאבון .. אתם מוזמנים לקחת את זה מכאן והלאה.. מי שכבד מוזמן לעזוב את הכתבה ממש עכשיו..

משחקי תפקידים
זוהי בעצם קבוצה של משחקי סקס תיאטרלים שעשויים להוות כיף גדול עבורכם. הרעיון מאחורי משחקי תפקידים הוא שכל פעם אתם לוקחים דמויות מסויימת ובעזרת ובשילוב עם תחפושות אתם משחקים אותה. זה הזמן בדיוק לקנות את התחפושת או האביזרים לרצויים לה. בעזרת משחק סקס זה תוכלו לעשות לעצמכם פורים כל השנה... הנה מספר רעיונות לדמויות שתוכלו לשחק:
1. אביר ונסיכה
2. אחות וחולה
3. רופא וחולה
4. קצין וחיילת
5. זונה ולקוח
6. הפרחה והערס 
7. פרופסור וסטודנטית ( היא קבלה ציון נמוך- מה תעשה לפרופ' כדי להעלות לעצמה את הציון )
8. בוס ומזכירה
9. נהג מונית ונוסעת
10. מציל וטובעת
11. שחקנית מתחילה ובמאי סרטים מצליח  (היא צריכה לשכנע אותו לתת לה תפקיד )
12. מוסכניק וזו שבאה לטפל ב"מנוע " של האוטו שלה
13. נער ונערה שזו פעם ראשונה שלה. 
14. שוטרת ואסיר 
15. שוטר ונהגת שמפתחת איתו שיחה על שוחד במקום ד"וח תנועה

ישנן מיליון אפשרויות נוספות רק תנו לדימיון שלכם להפתח . להעצמת החוויה כדאי לבנות סיפור קצר ששניכם תכירו וללכת על פיו (השאירו כמובן הרבה מקום לאילתורים). נסו להיכנס באמת לתפקיד וללכת איתו עד הסוף בלי לחזור למציאות האמיתית שלכם בכל רגע. כדאי להיעזר במכשירים רלוונטים, מיקום מתאים ותפאורה. 

השתעשעו , חיזרו לילדות , תמציאו , תדמיינו , תצחקו - מותר לכם. רק אתם יודעים..

זרים לערב אחד
משחק אהבה זוגי מעורר ומדליק. הוא שייך לקבוצת משחקי התפקידים אך שווה לייחד לו פירוט נרחב יותר. הרעיון מאחורי משחק זה הוא שאתם צריכים להכיר מחדש כאילו אתם זרים לחלוטין. הפגישה נערכת במקום שאתם יודעים עליו מראש אך משם יש לשחק כאילו אתם לא מכירים לחלוטין. המטרה שלכם היא להשכיב אחד את השני אך מוטלות מגבלות של מה הייתם עושים עם מישהו בפגישה ראשונה. כל אחד מגיע לדייט בנפרד. כל אחד מתכונן לדייט במקום אחר. תתלבשו שונה ממה שאתם מתלבשים ביום , יום . תתנהגו שונה , פתוח יותר , זורם יותר , יצירתי יותר . תפתיעו אחד את השניה . צרו מרחב בדייט בו אתם מספרים אחד לשניה על עצמכם - המציאו סיפור מעניין , על חיים אחרים , עופו על כנפי הדימיון. 

ציורי גוף
זה הזמן לקנות צבעי גוף / איפור מגוון / שפתונים בשלל צבעים. הכינו את החדר עם ניילונים על הרצפה. הכינו מזרון בו תוכלו להשתעשע. ציירו בתורכם כל פעם משהו סקסי אחר על הגוף של השני. בסוף התחבקו וסיימו בלעשות אהבה יחד עם הצבעים. את אותו הרעיון תוכלו לעשות עם מאכלים שונים ומגוונים : יין , מילקי , קצפת ותותים , סירופ שוקולד ועוד... 

סטרפטיז ותצוגת דוגמנות
הכינו את הבית עם אורות מעומעמים ומוזיקה מתאימה. אחד הצדדים יבצע סרטפטיז לשני ויציג לו/לה תצוגת דוגמנות בה כל פעם הוא/היא עם בגד אחד פחות. תוכלו גם לשלב ריקוד סקסי , ארוטי וחושני . התחל את הריקוד מול בת הזוג בלי לגעת בה . לבוש לחלוטין . לאט , לאט הסר פרטי לבוש והתחכך בבת הזוג עם פיסת הגוף הערומה . לשידרוג ניתן לקשור את הידיים של בת / בן הזוג הצופה, כך שלא ניתן יהיה לשלוח ידיים בזמן ההופעה - מטריף עוד יותר !!!!! 

פורים שמח , לימור

 

 


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום