עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

איך להפוך כל נשיקה ללוהטת ומענגת

על נשיקות לוהטות ועוד ..

לעולם לא אשכח את הנשיקה הראשונה שלי .. זה היה בגיל 15( כן .. כן .. לא מיהרתי לשום מקום ) על שפת הים בחוף הלונה גל. אני וחברה נסענו לטבריה וקפצנו בבוקר ללונה גל ראינו שיש שם הרבה בנים והחלטנו להשאר עד לערב.. התקלחנו, השארנו את הציוד בארונית קטנה וירדנו לנו אל חוף הים .. שם ראיתי אותו , גבוה חמוד בן 17 .. התחלנו לקשקש היה ברור שיש משיכה .. טיילנו לנו לאורך החוף . לאט , לאט הוא שלח יד מרפרפת ליד שלי ומצאנו את עצמנו מדברים והולכים שלובי ידיים והפרפרים בבטן משתוללים .. התיישבנו על האבנים גדולות שנמצאו בקרבת מקום והוא רכן לנשק אותי .. נשיקה עדינה על השפתיים ואני .. מרב התרגשות פלטתי במלוא גרון את הסוד שלי " אף פעם עוד לא התנשקתי צרפתית " אמרתי לו בביישנות נערית " אני לא יודעת מה עושים עם הפה והלשון ?! " . טוב שהיה לילה והוא לא יכל לראות את הסומק העז שהציף את לחיי .. עד היום אני נזכרת בחיוך בהסברים המרגשים שקיבלתי מאותו בחור בעודו מדגים לי עם הידיים מה קורה עם הלשונות שלנו בפה אחד של השני .. ולאחריהם רגעה המתוק של הנשיקה הראשונה ... אוי התמימות שבילדות .. איזה כייף לחזור לשם מידיי פעם עם נשיקה כזו ראשונית לפני הביצועים והזיונים .. עונג צרוף. 

הרבה רוק זרם בנהר הנשיקות ואני מזמינה אתכם להצטרף אלי לחווית הנשיקה הלוהטת ולנסות לסחוף ולהסחף עם בני או בנות הזוג שלכם לרגע בלתי נשכח..

אז יאללה לעבודה .. איך להפוך לנשקן או נשקנית לוהטים ומלאי תשוקה :

בתחילת המפגש בינכם כדאי להתחיל בנשיקה קטנה ומרפרפת על הלחי כשנפגשים. רצוי לבנות את המתח בהדרגה עד לנשיקה הבלתי נשכחת ולא לקפוץ ישר למים העמוקים. במהלך הערב רצוי לשלוח יד מהססת בנגיעות קטנות אך ברורות לכף היד, לגב , לעורף. רצוי לשם לב אם בני הזוג מחזירים לכם נגיעה כך שתקבלו אור ירוק להמשיך. תנו לנגיעות בהמשך הערב להיהפך לליטופים ארוכים עם כריות האצבעות לאורך הצוואר, האוזניים, השיער והפנים. גרררר מחרמן..

הכי חשוב לפני הנשיקה הלוהטת שיהיה לכם נוח .. 
שכבו חבוקים מתבוננים זה על זו , פנים מול פנים. התרגלו מספר דקות לפני כן לנוחות אחד של השנייה . הסתכלו זה לזו בעיניים , הסתכלו על הפנים והעיפו מבטים לשפתיים. מבט לשפתיים מלמד את הצד השני שיש הזמנה לקרבה ולאינטימיות. היו רגועים ושלווים, ללחץ מביצועים אין שום מרכיב חיובי בנשיקה ..

מוכנים לנשיקה ..
אחוז את בת זוגתך בצורה עדינה, בחיבוק אוהב סביב גופה, ביד תומכת בעורף או על ראשה וביד נוגעת ברכות בלחי, אלא אם היא מעדיפה נשיקה קשוחה שכן אז תוכל להצמיד אותה בפרעות אליך בידיים חזקות ומסוקסות ומגע נחוש! כל אישה אוהבת להתנשק עם הגבר שלה בצורה אחרת , כדאי שתשם לב בתנועות הגוף שלה לקצב שלה, אם היא אוהבת להיות מובילה או שהגבר יוביל אותה ..

עצמו עיניים. אל תתנו לאף אחד מסביב להיות איתכם בחוויה. זה רק אתם , ביחד – כאן ועכשיו. כך גם תאפשרו לעצמכם להיות עם כל החושים בתוך הנשיקה והיא תהיה הרבה יותר חושנית – תוכלו לנשום ולהריח זה את זו יותר טוב ולהיות כל כולכם בנשיקה ובמגע האוהב. לקקו את השפתיים של עצמכם מעט כדי ליצור לחות נעימה. רכנו זה לזו והתחילו את הנשיקה עם שפתים רפויות ורכות ( רצוי לא לשמור על שפתיים מכווצות וקשיחות ) נשקו שפתים לשפתים בנגיעות לא קבועות – רפרפו על השפתיים בטיזינג עדין. זכרו - אין צורך מיד "לדחוף" את הלשון, פלרטטו אחד עם השנייה , מעבר מנשיקות קטנות ורכות לנשיקה לוהטת וארוכה תעשה את העבודה בתחום התשוקה. בבטחה פסוקו שפתיים וסגרו בעונג על שפתי בן הזוג. ניתן גם לבצע מציצה קטנה של השפה התחתונה בעדינות. עכשיו כדאי לעבור למגע מלא בין השפתיים ולהוסיף קצה של לשון שתלקק בעדינות את השפה העליונה של בת הזוג ואז את השפה התחתונה .. 


לא " לחדור " עדיין .. 
אנחנו רוצים נשיקה מטריפה ... חושו את הלשון החמה של בת הזוג על השפתיים שלכם, חכו עוד קצת .. שנו כיוון של הראש אל תשארו במקום, תגרמו לנשיקה להיות דינאמית ( לא כייף להתנשק עם מישהו פסיבי .. ). הצמדו זו לגופו של זה ונועו בקצב שיהפוך אתכם לאחד ועכשיו זה הרגע הנכון כשאתם נעים כאחד שלחו לשון חמימה ולוהטת לתוך פיה של בת זוגתכם , חושו את הלשון החמה והרכה אחד של שניה. תנו ללשונות שלכם לעבור ולשנות מקצבים בהתאם לחוזק הלשון של המנשק/ת מנגד – עברו ממצב רך ועדין למצב מעט קשה ומתנגד. כמו במיטה שחקו עם הלשונות משחקי שולט נשלט, פעם את הפסיבית ופעם אתה האקטיבי ולהפך. תנו ללשונות לשחק זו בזו פעם אתה למטה ופעם היא למעלה, התגלגלו אחד בתוך הפה של השנייה. אפשרי לעצמך מידיי פעם לעצור למציצה עדינה של הלשון שלו בכדי להפעיל את הדמיון ולהטריף את בן הזוג בהקשר למה שמחכה לו בהמשך. 

שחקו – אל תהיו רציניים , קחו הפסקות , עצירה לחיוך עם מבט מחייך בעיניים או לצחוק משחרר בגלל הסתבכות של הלשונות או דגדוג בחלל הפה תגרום לשדרוג הנשיקה ושמירת הקלילות שלה. נתקו את המגע של הנשיקה לאט , לאט שבן/בת הזוג ידעו שאתם מנתקים מגע ולא ישארו עם " הלשון בחוץ " – תחושה מאוד לא נעימה ומפדחת . וכמובן אל תשכחו לנשום .. עשו זאת דרך האף כדי לא "להחסיר" נשימה למתנשק/ת שאיתך.

כעת הרשו לעצמכם לטייל – נשקו בעדינות את חלקי הפנים השונות, תנו נשיקה על העפעפיים העצומות של בן / בת הזוג, המצח, קצה האף והלחיים, המשיכו מתחת לסנטר ומשם למטה לצידיי הצוואר, העורף ואפילו נשכו קלות ( יש נשים שמטורפות על זה ! ) ולסיום מציצה עדינה " היקי " שלא משאירה סימן. תפס במעלה העורף לכיוון האוזן, נשק קלות את האוזן, תן לה לשמוע את הנשימה שלך באוזנה ולחש לה לחישה ארוטית: אמור לה כמה אתה חושק בה, כמה היא מריחה נפלא היום, איך היא נראת מצויין בחולצת המחשוף המדהימה שלה.. מצוץ בעדינות את תנוך האוזן ואז שלח לשון חמה בעדינות ( זהירות - לא להסחף שהיא תתחיל לשמוע את רחש הגלים באוזן !!! ) ולקק את אפרכסת האוזן סביב סביב לאט, לאט ואז החדר בצורה מענגת לשון חמימה לתוך האוזן ונשוף בצורה עדינה על אוזנה ממרחק מה כך שהיא תרגיש צמרמורות מדהימות בכל הגוף ! נשים אתן מוזמנות גם לתת לגבר שלכן את החוויה הזו ! משם ניתן להמשיך לנשק את החזה .. הבטן והכל תלוי בכיוון שבו אתם רוצים להמשיך ..

ומה עם הידיים .. ?
או .. השתדלו לשמור על מגע רציף לאורך כל הנשיקה. עם הידיים אפשרו לעצמכם לחוש את בת/בן הזוג בכל גופה/ו. געו בעדינות, תוך כדי ההתנשקות, בפנים, בעורף ובשיער, העבירו אצבעות מרפרפות בצמרמורת עדינה על הגב (משדרג את הנשיקה !), שלחו יד לצידי הגוף ולפנים היריכיים שם נמצאים מקומות המעוררים אותנו מבחינה מינית , אפשרו לעצמכם לגעת.. אישה יקרה, אל תשכחי שבתוך הגבר שלך חבוי ילד הצמא למגע חם ואוהב כמו של אמא בילדות, אל תתביישי ללטף את פניו ושערו, לשלוח יד מרפרפת על גבו, לעסות קלות את ישבנו. רצוי לא לשלוח בשלב זה ידיים למקומות האינטימיים אלא אם אתם כבר במיטה או באוטו (תלוי איפה בא לכם לעשות סקס היום.. אולי בשירותים של המועדון). תמיד תהיו קשובים לבת הזוג אם המגע עושה לה טוב או שהיא הודפת אתכם. 


אנשים אהובים, בבקשה להמנע מאכילת מאכלים מסריחים כדוגמת : שום שמיר, בצל , עמבה וחבריהם .. השתדלו לשמור על ניקיון ואסטטיקה של :
- ריח הגוף – מקלחת, דאודורנט ובושם יעשו את העבודה.
- חלל הפה – צחצוח שיניים, שימוש במי פה וסיום בלעיסת מסטיק טעים ( יש לזרוק את המסטיק לפני הנשיקה למניעת חנק הפרטנר/ית ). 
- השפתיים – השתמשו בווזלין אם השפתיים יבשות וסדוקות ויש עור יבש ובנות – נקו את הליס גלוס במפית כי הוא גורם לתחושה דביקה.
-אזור סביב השפתיים – בנים רצוי שתתגלחו ( פילינג לפנים עשינו כבר בבית ) בנות – לא לשכוח לעשות שפם.. וגם אם יש לך 2 שערות בזקן רצוי לתלוש אותן לפני מפגש לוהט .

* בנים יקרים אם אפשר בבקשה קטנה הימנעו מדחיפת הלשון בכח או לעומק הגרון למניעת חנק או תחושת בחילה של האישה שאתכם. את השיניים תשמרו אצלכם בפה – נשיקה עם שיניים היא כואבת והאדמומיות שנותרת לנו מסביב לשפה העליונה מזכירה את המראה שלנו אחרי שהורדנו שפם עם שעווה או חוט... מראה לא זוהר במיוחד ואנחנו משתדלות לעשות זאת כשאתם לא בסביבה. רוק – רצוי לבלוע ולשמור אותו לעצמכם, זה ממש לא מחמיא ליירר על בנות הזוג ובטח לא להעביר לה כמויות נוזלים מיותרות ( אלא אם היא מיובשת ולא שותה מספיק ) . שמו לב לגבולות השפתיים של בן / בת הזוג – תתכן כאן חוסר התאמה פיזית אם למישהו מכם יש פה יותר קטן מהשני – אם יש ביינכם מגע אוהב נסו להתאים את עצמכם למתנשק מנגד כי הימרחות על כל הפנים ובליעת הפרטנר לא ממש עושה את זה. במידה ואתה מרגיש זיקפה נודה לך ( בשם כל המין הנשי ) אם בשלב הזה לא תתחכך בנו על הרגל כמו כלב מיוחם .. מה שיקרה אח"כ יקרה – מבטיחה . 


"שמחה היא פעמים רבות היכולת להיות מאושר מדברים קטנים " אפשרו לעצמכם להיות בכל נשיקה כאילו זו הנשיקה הראשונה שלכם , הרשו לעצמכם להסחף עם הרגע, עם המגע ועם החוויה . 

לסיום מתוק אני ממליצה בחום לשדרג את הנשיקה ע"י מציצת קוביית שוקולד עם סוכריות קופצות או מילוי נוגט / תות, כפית גלידה או קוביית קרח / מיץ ( הקפיאו לפני כן מיץ שטעים לכם ) בפה ואז להסחף יחד לחווית הנשיקה הטעימה ...תהנו ותתענגו , לימור בנדל

 

 


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום