עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

הדרך לשפיכה נשית - איך להגיע להשפרצה ?

אישה יקרה ואהובה , אני מזמינה אותך להרחיב את יכול ההנאה שלך מהמיניות שלך , להגיע לפתיחות מחשבתית ופיזית ולאפשר לעצמך לחוות אקסטזה מינית חדשה – שפיכה נשית . 

 

למאהב ממוצע נקודת הג'י היא רק בגדר מיתוס מעורר מחלוקת . גם לנו , נשות העידן החדש,  זה רעיון מעורר השראה שלעיתים נשאר בגדר " חיפוש אחר נעדרים " . למעשה ללא הדרכה , משחק או ניסוי ותהייה תחשב נקודת הג'י כפנטזיה לא ממומשת. אני כאן כדי לספר לכם שאפשר להוריד את החלום למציאות עם המאהב הנכון , הקשוב והסבלני אישה שחוויה את המיניות שלה במלוא פתיחות , אהבה וקבלה תוכל לגעת בשער אקסטזה עצום ואושר עילאי – ההשפרצה .

 

 אני קוראת לנקודת הג'י שער הקדושה ( מעולם הטנטרה ) מפני שהיא מהווה פתח לאורגזמה נרתיקית, תוך גופנית , בה מתבצעים בו זמנית חיבור רגשי, ריפוי מיני, התעוררות התודעה , איבוד שליטה, רמות של עוררות מינית גבוהות , שיכולות להוביל אותך לשפיכה הנשית המיוחלת.  

 

לחוקרים כבר ברורה הפיזיולוגיה המינית הנשית , הנקודה הזו קיימת אך לא בעומק הנרתיק כמו שחשבו בעבר הרחוק ( שנות ה 50 ) אלה בפתח הנרתיק - בכניסה שלו כלפי מעלה. גילו גם שיש נשים שהנרתיק שלהן רגיש יותר מבחינה עצבית מהנרתיק של נשים אחרות והן מרגישות גירוי זה טוב מאחרות. לאחר בדיקות נמצא כי הרגישות נגרמת הודות לעובי הדופן העליונה בתוך פנים הנרתיק. נמצא כי " נקודת הג`י " אינה נקודה אלה אזור בדופן העליונה בו נמצאים במקבץ עבה קצוות עצבים מיניים ( מעוררים מינית )  ובלוטות . האזור ממוקם סמוך לשופכה הנשית - איזור הטלת השתן. עונג בנקודת הג`י ניתן לחוש בשני אופנים או באמצעות חדירה ( איבר מין / דילדו )  או הפעלת גירוי באזור מסוים מאד של הנרתיק ( החדרת אצבעות קמורות / צעצוע מין לנק' הג'י ) . עפ"י מחקרים שונים בעולם אצל כל הנשים קיים אזור זה בנרתיק ולכן תוכלנה לחוות אורגזמה מחדירה ועינוג פתח הנרתיק. חלק מהנשים לא נוכחות במעשה האהבה עצמו ומחוברות למחשבות בעת קיום יחסי המין ולכן לא חוות אורגזמה זו. 

 

אישה יקרה , בכדי להתחיל לחוות אורגזמה מנק` הג`י רצוי שתהיי מגורה לפני כן או ע"י אורגזמה דגדגנית או ע"י משחק מקדים מורחב ומפנק בעזרת בן/בת הזוג שלך . ברגע שאת מגורה אזור  נק` הג`י יבלוט בתוך פתח הנרתיק, הודות למילוי כל נימי האזור בדם ועוררת רגישות האזור . אז יש לשכב על המיטה על הגב , לפסק את רגליך ולקרב אותם מעט אל הבטן. היעזרי בגבר ובקשי ממנו להחדיר 2 אצבעות לכיוון הבטן כשלושה וחצי עד חמישה סנטימטרים מהכניסה לנרתיק ( המיקום משתנה מאישה לאישה ) ולבצע בתוך הנרתיק תנועת " בואי הנה " עם האצבעות . גירוי זה מאפשר ללב שלך , למוח שלך ולרגשות שלך להגיע לאינטימיות האחד. היי אחת עם הגוף שלך. נשמי נשימות עומק לתוך הגוף והתנתקי ממחשבות.השתדלי להגיע לגירוי לאחר שהתרוקנת בשרותים ואת יודעת שהשלפוחית ריקה , מכיוון שלפעמים מלווה עינוג נק` הג`י בהרגשה מאוד חזקה של רצון לתת שתן. זה טבעי – אין סיבה לבהלה, זה אומר שהוא בדיוק במקום הנכון ! אם תהיי שלווה ורפויה התחושה תחלוף אלא אם אכן את צריכה באמת פיפי - אז פשוט גשי לשירותים לפני המשך האקט ,הטילי את מימייך וחזרי להמשיך בעונג.


מכיוון שמדובר בעינוג נקודה שנמצאת בפתח הנרתיק את האורגזמה תחושי כאורגזמה " רגועה ושקטה " שכן הגירוי מערב עיסוי של הדפנות הפנימיות העליונות של הנרתיק. לאט , לאט עם תחושת ה"התפוצצות " השיחרור יגיע ותחווי את ההנאה המקסימלית ע"י אורגזמת חדירה מענגת.

 

שפיכה נשית

עכשיו מגיע שלב בו על האישה לתת אמון מלא של אהבה בעצמה ובבן זוגה, שלב האקסטזה הקוסמית של ההשפרצה . גבר אהוב , בכדי שהאישה שלך תוכל להשתחרר באמת היא צריכה לדעת שאתה יכול להכיל אותה ככה , כמות שהיא , את כולה בקבלה טוטאלית ללא תנאי. זו תהיה קפיצת מדרגה ביחסים בינכם בכלל וביחסי המיניות שלכם בפרט . הפתיחות המינית שנדרשת מאישה היא גבוהה מאוד שכן רב רובן של הנשים בשלב זה מפסיקות את הגירוי מחשש " נוראי " שהן משתינות על בן זוגן. אך לא כך הדבר יקירות !!!

 

 ישנן נשים שיסיימו אורגזמה זו ע"י הפרשת נוזל שקוף מהנרתיק הידוע כ" שפיכה נשית ". נוזל השפיכה הנשית אינו שתן, הוא חסר טעם וחסר ריח ומהווה המקבילה הנשית לשפיכה הגברית. ישנן נשים שיחוו שפיכה נשית לפני האורגזמה עצמה או במהלכה ולא בסופה. להיות אישה מינית ופתוחה לגמרי פרושו לדעת שאת יכולה ללכת עם הגוף שלך עד הסוף , לאפשר לעצמך להיות באקסטזה מינית ושחרור הגוף שלך עד תום – אל תעצרי את עצמך . שחררי את הנוזל מגופך . שתן לא יצא בזמן סקס .

גבר יקר , להיות מאהב מושלם לבת הזוג שלך פרושו לדעת לגעת ולענג את בת הזוג , לעזור לה להפתח ולהיות שם בשבילה לאורך כל התהליך ללא חשש , ללא הערות מלחיצות ( " נו את מרגישה משהו " ,  " תני לזה לצאת ! " וכו' ) בהקשבה מלאה לגוף שלה , בהכלה ללא תנאי שתאפשר לה להתפרק איתך . להגיע לאקסטזה המינית שלה יחד איתך , ללא פחדים , ללא עכבות – פשוט לגעת בשמיים . דע כי השפיכה הנשית איננה שתן , היא אף נקראת בטנטרה " צוף האלה " שכן מייחסים במקדשים תואר של אלה לאישה שיכולה להעניק למאהב שלה את הצוף שלה והוא שותה אותו ממנה בשקיקה . אתה יכול לבחור אם לשתות אותה בהנאה או להתרחק ולתת לנוזל להישפך מהמערה הקסומה של אהובתך לאזור הסופג הקרוב לגופה ( רצוי לשם מגבת ) .

 

חיזוק שרירי ריצפת האגן

העונג לא נגמר.. הוא רק מתחיל !! בתחילת הדרך השפיכה הנשית תצא כמו מים שיוצאים מצינור גינה.. נשפכים לתוך שלולית שתרטיב את הסביבה הקרובה . עם זאת יש לנו הנשים את האופציה להגיע לחוויה חזקה אף יותר ממה שזה עתה הכרנו. בתוך הנרתיק נמצאים שרירים קסומים שנקראים שרירי ריצפת האגן . בשלב הזה בו גילית כי את בעלת יכולת לחוות שפיכה נשית אני ממליצה בחום לתרגל כיווץ והרפייה של שרירי הנרתיק כמו ש " עושים פיפי " בשרותים ומפסיקים אותו בכיווץ השריר לכמה שניות ומשחררים. יש לבצע את פעולת הכיווץ והשחרור כ 20 פעם ביום ( אפשר כשרואים טלויזיה , באוטו בדרך לעבודה , במקלחת ) אם אפשר כמה פעמים במהלך כל היום , זה מבורך.  בכללי, חיזוק שריר זה נפלא ועוזר לנו הנשים מבחינה בריאותית : מונע צניחת רחם , מונע בריחת שתן ואף מקטין סיכון לסרטן הרחם. ספציפית לנושא כעת עם התרגולים המשותפים והחוויות המיניות המתפתחות שלכם , תוכלי להוציא את נוזל השפיכה שלך כהשפרצה חזקה מאוד שיכולה להגיע גם לקיר בצד השני של חדר השניה !!! וואו , איזו חוויה !!

 

שפיכה נשית היא טבעית , בריאה , מבורכת ותופעה שמתחילה להיות נפוצה יותר וידועה בקרב המתעניינים בנושא המיניות בארצנו. שפיכה נשית הינה עבודה פנימית , אישית של כל אישה ואישה וכן כל אישה לגופה ואינה תלויה בטכניקות של המאהב שאיתה , יהיה איבר מינו אשר יהיה וזריזות אצבעותיו אשר יהיו . ישנה קבוצה קטנה יותר של נשים שיכולות להגיע להשפרצה בעקבות גירוי הדגדגן ואורגזמה דגדגנית שאינה תלויה כלל בחדירה של אצבעות לנרתיק ( או איבר מין ) וכן נשים שמשפריצות בעקבות אורגזמה מפי הטבעת בחדירה אנאלית. נדיר.

 

האישה = אלה שחווה את החוויה היא זו שתזמן אליה את החוויה ממקום של פתיחות מינית , אהבה וקבלה של עצמה וגופה ללא תנאים. מרחב מאפשר זה יגיע ממקום של מודעות אישית ומינית ופתיחות קסומה עם בן זוג אוהב ומכיל.  על האלה להכיר , להוקיר , ולהלל את גופה את יכולותיו ולהגיע לאינטימיות הגבוהה ולאקסטזות המיניות המטורפות שהגוף שלה יכול להעניק לה !!

 

שפיכה מהנה .. לימור


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום