עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

למה לא כדאי לבגוד

למה לא כדאי לבגוד ..

כן . כן. אתם קוראים נכון.

 

ראשית אספר שעם נתונים סטטיסטים לא ניתן להתווכח. בסקר מחקרי בארץ ישראל התוודאו כ 85% מהנשאלים בבגידה בבנות ובני זוגם לקשר המונוגמי במהלך שנות נישואיהם ארוכות השנים. בעקבות שיחות כנות רבות עם נשים וזוגות שמגיעים לטיפול בקליניקה אני יכולה להגיד בלב שלם שמדובר באחוזי נשים גבוהים יותר . הן פשוט שומרות על זה בסודי סודות. בגידות מגיעות ממקור של חוסרים שונים ומגוונים הן בנפש והן בגוף ולעל כך נכתבו אין סוף כתבות . אך בחרתי לא לעסוק בסיבות לבגידות במאמר זה .

 

אני רוצה לספר לכם 5 סיבות חשובות למה לא כדאי לכם לבגוד ..

 

1. איבוד האני . נתחיל בבוגד/ת. אדם מאבד את עצמו מכמה בחינות כאשר הוא בוגד . ראשית המון אנרגיה מנותבת אם למציאת מושא הבגידה ואם לתחזוקה של הקשר עם המאהב/ת . זמן איכות שיכול היה להיות מושקע בקשר הזוגי ובמשפחה מופנה החוצה . עומס מחשבתי על איך , מתי , איפה תתרחש הבגידה יכולים לפגוע בעבודה , בהתנהלות התקינה היומיומית של הבוגד/ת ולגרום אף ללחץ ומתח נפשי דבר שיגרור בעיות רפואיות חדשות שלא היו קודם לכן . הבגידה הכי גדולה היא בעצמי . הערכים שהתקדשתי עבורם בטקס נישואים עם בן / בת זוג מונוגמיים של כנות , אמון ויושר מתרסקים לרסיסים. אין לי כבוד לא לעצמי ולא לבת/בן זוגי . אני משקר/ת , אני חי/ה חיים כפולים , אני מרמה ואני גונב/ת בעיקר מעצמי , אבל באותה המידה באדם שבוטח בי ונותן בי אמון מלא כבן / בת זוגתו .

 

2. סכנת התאהבות . מכיוון שהמתכון להתאהבות הוא ריגושים , חדש ועוררות החיות , יש סכנה אמתית להתעוררות הגוף והלב . בני זוג שנמצאים שנים יחד וחווים שיגרה יבשה מריגושים ימצאו עצמם דיי מהר משועממים מהיום יום. חלקם יחפשו להרגיש שוב , לחיות , להיות מחוזרים ומחזרים ומשלא יקבלו זאת בבית ( גם אם אמרו במפורש לבן / בת הזוג ) יחפשו בחוץ. בזמן הבגידה הלב , שלא הרגיש המון זמן התרגשות , מתעורר לחיים ואנו תולים את ההתעוררות בבן/ת זוגנו לבגידה ומתאהבים. התאהבות יכולה להיות של הבוגד/ת במאהב/ת וגם תתכן התאהבות של המאהב/ת שיכולה להיות מוגזמת עד אובססיביות ומיקרים קיצוניים של התנהגויות מרחיקות לכת.


3.הדבקות במחלות מין . החלפת פרטנרים שונים מביאה איתה אפשרויות חילופי נוזלים רבות כשבדיעבד יכולות בקלות להעניק לכם " במתנה " מחלות מין שונות ומגוונות שמעולם לא קיבלתם, אותם תוכלו בקלות להעביר לבן/בת הזוג בבית . אל תאמין לאף אישה נשואה שמבטיחה לך ש"אתה היחיד שלי ". כמוך יש רבים וטובים – אל תשכח שכמו שהיא משקרת לבעלה , מה הסיבה שתספר לך את האמת ?? הרי אתה רחוק ממנה ריגשית ומטרתך אחת – להביא אותה לסיפוק ריגעי ריגשי או פיזי שבן זוגה לא מעניק לה מבית . אל תאמיני לאף גבר נשוי שמבטיח לך ש" רק איתך אני לא משתמש בקונדום כי את נראת בחורה מאוד נקיה ואסטטית ". הוא משקר לאישתו שהיא האישה שאיתה התחבר בברית נישואים ובגד באמון שלה בו , מה הסיבה שלך הוא כן יגיד את האמת לאמיתה ?? בגדתם ( לא שאני בעד חלילה ) אבל תמיד , תמיד השתמשו בקונדום.

 

4. גניבת זרע . המון גברים נשואים שבגדו עם רווקות התבקשו להכיר בתינוק חדש שבא לעולם בעכבות לילה סוער ללא אמצעי מניעה . נשים רבות כיום מתקשות להיכנס לזוגיות וחוות רווקות מאוחרת . גילאי 38 – 36 מביא עימו שעון ביולוגי מתקתק של אמהות מתפרצת. נשים אלו במקום להתמודד עם בירוקרטיה ארוכה של טיפולי הפריה ואי ידיעה איך נראה הגבר שתרם את הזרע – ישמחו מאוד להיקלט להריון מזרע של גבר נשוי כי הן יודעות : א. הוא מפרה – יש לו ילדים ולכן אין לו בעיה בהזרע . ב. הוא מוצא חן בעיניהן .   ג. לא יהיה לו שום קשר לילד והן יוכלו לגדל אותו לבד ללא התערבות ד. הן יכולות לבקש על הילד כספים דרך תביעת אבהות שבקלות תאושר .

 

5. סחיטה . הרבה גברים שבאו לייעוץ אצלי בקליניקה בכדי לטפל ב"בעיית " חוסר הנאמנות שלהם והיו בעלי רצון " לחזור למוטב " סיפרו בצורה גלויה שנשים מסוימות רווקות שאין להן מה להפסיד סוחטות גברים נשואים באלפי ומאות שקלים . הן מתעדות אותם תוך כדי המעשה במצלמה או שומרות מיילים / הודעות בנייד מהם ואז מאיימות להראות את המידע לבת הזוג ואף לפרק לו את המשפחה. האיום עובד והגבר נקלע למצב בו הוא מוציא כמויות לא רציונליות של כספים , מגהצים לו את כ.א בקניות בקניון ורכישות באלפי שקלים רק בכדי להסתיר את הבגידה .. לא יודעת איך הם מצליחים להסתיר את הוצאות הכספים אבל ...

 

 

אני לא חסידה גדולה של מדיניות הפחדה . לדוגמא , אני שמנה. גם אני יודעת בדיוק מה הם ההשלכות של אכילה לא בריאה ובכ"ז ממשיכה לפנק את עצמי במאכלים מלאי כולסטרול , סוכר ונטולי אחוזי בריאות .. מתעתדת להגיע עם גופי לסכרת ומחלות לב .. את הסכנות לעישון מכירים המעשנים ובכ"ז ממשיכים להשחיר ראותיהם ולזמן סרטן לעצמם . אנשי גם עברו התקפי לב ומחלות , יודעים מה הסיכונים וממשיכים לפגוע בגופם ..

 

 

יחד עם זאת אני כן מאמינה במודעות . ישנם אנשים שכניסה למודעות מעוררת את הרצון שלהם להתנהל אחרת ואפילו מאפשרת להם לשנות חיים שלמים וראיית חיים . אני מאמינה גדולה בזוגיות פתוחה ומתקשרת ולכן מאמינה שבני זוג יכולים לשוחח על הכל ולא להגיע למצב של בגידה זה בזו . הכל במסגרת החוזה הזוגי שכל זוג מחליט עליו ביחד תוך התחשבות בצרכים של שני הצדדים . מה שתחליטו – אשריכם !!!


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום