עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

13 טכניקות לשלוט בשפיכה שלך

שליטה בשפיכה מוקדמת - לימור בנדל יועצת זוגית וסקסולוגית

" שלום לימור, הבעיה שלי זה השפיכה מוקדמת, באוננות אני גומר בין 30 שניות לשתי דקות זה ממש מאכזב ושני הדברים האלה ממש מורידים לי את הביטחון העצמי מאוד !! אני אשמח אם יש איזשהו תרגול לשלוט בשפיכה שלי. " שאלות רבות כאלו תוכלו למצוא בפורום מיניות וטנטרה אותו אני מנהלת מזה 3 שנים באתר הרפואי beok.

 

שפיכה מוקדמת . נחלתם של כ-80% מהאוכלוסיה הגברית ( עפ"י כנס אחרון העוסק בנושא דרך אגודת איט"ם בבי"ח איכילוב) אצל חלק מהגברים זה משהו זמני ותלוי גיל או מצב נפשי וכ40% מהם סובלים באופן כרוני ( תמידי ). בעיה זו מעסיקה גברים רבים וטובים שרוצים להחזיק הרבה זמן מעמד במיטה ולעשות אהבה עם בת הזוג זמן ארוך יותר. שפיכה מוקדמת יכולה להכניס למיטה תסכול, לחץ, חרדת ביצוע, אכזבה, איבוד חשק מיני ויגרום לחיבור מיני שלילי ולאפקט של איבוד זיקפה אצל  גברים שאין להם שום בעיה עם און גברי, ושהבדיקות הפיזיולוגיות שלהם תקינות לחלוטין דבר שבדרך כלל מעיד על זיקפה חזקה וטובה.

 

 

שפיכה מוקדמת ההגדרה: שפיכה מוקדמת (לטינית: Ejaculatio praecox) היא תופעה של העדר שליטה במועד השפיכה הנחשבת כליקוי בתפקוד המיני אצל גברים. גברים הסובלים משפיכה מוקדמת אינם מסוגלים לשלוט על שפיכת הזרע (ועל האורגזמה המתלווה לשפיכת הזרע) בעת קיום יחסי מין. שפיכה מוקדמת היא בעיית התפקוד המיני הנפוצה ביותר בגברים; בין 25% ל-40% מהגברים סובלים ממנה באופן כרוני, ורבים נוספים לוקים בה באופן זמני. שפיכה מוקדמת עשויה לגרום לתסכול ולמבוכה אצל הסובלים ממנה. לשפיכה מוקדמת אין הגדרה אחידה. במונחים אבסולוטיים נוהגים להגדיר אותה כשפיכה תוך פחות משתי דקות מרגע החדירה. רבים, במיוחד בעת האחרונה, משתמשים בהגדרה גמישה יותר, המציינת כי גבר סובל משפיכה מוקדמת אם אינו מסוגל לקיים יחסי מין במשך הזמן הרצוי לו. ישנן כמה וכמה סיבות לשפיכה מוקדמת כגון : פיזיולוגיות – רגישות יתר בקצה איבר המין , פסיכולוגיות – חרדה , לחץ , גנטייות – נמצא כי לגבר ששופך מהר גם קרוב משפחה כזה (עדיין במחקר רפואי), פסיכיאטריות – מחלות נפש. (ויקיפדיה).

 

 

במאמר זה נדבר על כל הדרכים ליצור עיכוב של השפיכה (ולא בגורמים לשפיכה). את הטכניקות למדתי בלימודי האוניברסיטאים במיניות, כמו כן גם כחלק מהכשרתי להיות דקיני – מורה לטנטרה, כמו כן טכניקות מסויימות למדתי מכם הגברים בערבי גברים ומסיבות רווקים שאני עורכת. אציין 2 דברים חשובים: ראשית, כל גבר והטכניקה שלו. יש שמשהו אחד יעבוד על מישהו אחד ולא על מישהו אחר. שנית , בשפיכה מוקדמת המתרחשת בעקבות לחצים ריגשיים יש לטפל בנושא הריגשי יד ביד עם השפיכה המוקדמת.

 

הסטת מחשבה – הטכניקה של כולם

טכניקה: לחשוב על משהו אחר תוך כדי הסקס . אחוז גבוה של הגברים מדווחים כי חשיבה בראש על משהו אחר תוך כדי חדירה מאט את קצב השפיכה שלהם . המחשבות עוסקות בנושאים אחרים שאינם קשורים בעליל לסיטואציה . חלק מהגברים דיווחו שהם חושבים על השואה, על החמות או האמא של החבר (זהירות כי יש כאלה שיכולות להגביר לך את מהירות הפיכה J) , על משחק הכדורגל של הקב' האהודה, על מבחן קשה שהולך להיות בקרוב , על הבוס בעבודה , על מה בא לו לאכול אחרי הסקס ועוד.. טכניקה זו עובדת על חוסר מיקוד בעונג החיבור המיני עם בת הזוג . אזהרה : לעיתים הסטת מחשבה פוגעת בתחושת העונג העילאי שבקיום החדירה עצמה ולחוסר חיבור עם הפרטנרית.

 

תענג אותה ( אותו )

טכניקה : שינוי פעולה . תוך כדי פעולה אתה מרגיש שהשיא מתקרב , מוזמן לשנות עשייה . להפסיק את הפעולה ממנה אתה מגורה באיבר המין ולהתחיל לעסוק בפרטנרית , לפנק אותה , לגעת בה , לענג אותה . לאט , לאט גירוי השיא ירד ואחרי כמה דקות תוכל לחוות שוב גירוי והפעם תחזיק מעמד יותר זמן.

 

שינוי תנוחה

טכניקה : תוך כדי זה שאתה עושה אהבה עם הפרטנרית, אתה מרגיש קרוב לשפיכה, יש להפסיק את החדירה בתנוחה זו , לצאת מהאישה ולשנות תנוחה. שינוי התנוחה יפחית את הרצון הקרוב לגמור ויאריך את זמן התפקוד המיני שלך. יש 101 תנוחות שונות ! הגיע הזמן שתדע מה הן.

 

זיהוי נק' האל - חזור

טכניקה שיש ללמוד אותה. כאן דרוש אימון אישי שלך עם עצמך לזיהוי הנק' בתוך כדי אוננות . נעשה סולם מ 1 עד 10 מרגע העוררות המינית עד רגע ההשפרצה. נק' 10 זו נק' הסיום שבה אתה משפריץ החוצה = מגיע לשפיכה . נק' 9 זוהי נקודת האל חזור , נקודה ממנה לא ניתן להפסיק את השפיכה והיא יוצאת החוצה בבת אחת . לא ניתן לחזור אחורה ממנה. ע"מ להשהות שפיכה אתה מנסה לאתר עם גופך את נק' 8 – נק' אחת לפני נק' האל חזור . אתה מאונן במודע ( עם תשומת לב למה שקורה לך בגוף ). שם את ליבך לתחושות העוברות בגופך באותו הרגע. איך גל האורגזמה מתחיל להווצר עם העלייה בסולם ההתרגשות . התבונן פנימה , נסה לאתר את ההרגשה של הרגע.. רגע אחד לפני נק' האל חזור . יכול להיות שתפספס בפעמים הראשונות וזה בסדר . אם קורה לך מצב של שפיכה מוקדמת – תפלוט ! אל תנסה לעצור ! זה פוגע בך בתיפקוד התקין של האיבר . לאט, לאט תבין להכיר את מנגנון הגוף . כשאתה מגיע לנק' 8 תעצור את האוננות . אל תגע באיבר המין . עצום עיניים. תרגיש את האורגזמה גועשת בגוף . תן לאיבר להיות ללא מגע . לאט , לאט הגוף לומד להיות רגיש ומודע לרגע לפני השפיכה וכך תוכל לשלוט בה . אזהרה : את תרגיל הלמידה יש לבצע פעם אחת ביום בלבד !! אסור לבצע יותר משלושה שבועות !!! חבל לפגוע בתפקודו התקין של איברך המרשים.

 

אוננות מקדמת

טכניקה : תאונן ותגמור ללא קשר לסקס . נסה לפני שאתם באים במגע מיני לאונן ולגמור . פעם שניה יותר ארוכה מהראשונה . אונן באותו יום זמן מה לפני או שתדאגו יחד שאתה תגמור ראשון מהתחלה ומשם תתחילו במשחק המקדים מה שיאפשר לך עוררות מחודשת וזיקפה שניה . כאן נכנסים  מספר אלמנטים שגברים אמרו לי : 1. " אין לי מושג אם יהיה לי סקס הערב אז איך אדע ? "  ואני אומרת – מה זה משנה ? הכי כיף לעשות ביד ולגמור ! זה לעשות אהבה עם עצמך !!!! 2. " קשה לי להעמיד אותו לפעם שניה , זה לוקח לי הרבה זמן" נפלא , כי סקס לא עושים מהר – אני ממליצה לעשות משחק מקדים שישגע אותך ואם אתה יודע שהולך להיות ערב עם בחורה שתטריף אותך ויעמוד לך מיד ברגע – לך על זה ! אזהרה : אם בשפיכה אתה מאבד את כל האנרגיה ומרגיש גמור – טכניקה זו לא מתאימה לך !

רגל על הריצפה

טכניקה זו שמעתי במסיבות רווקים . גברים מסויימים מספרים שתוך כדי סקס וחדירה הם מורידים רגל אחת ושמים אותה על הריצפה . תחושת הקור מהריצפה גורמת להם גם להתמקד ברגל ( הסטת מחשבה לעי"ל ) וגם מאטה בו זמנית את השפיכה שלהם וזה לא משפיע על הדיאלוג המיני עם הפרטנרית .

 

כדורים נוגדי דיכאון

גברים שלוקחים כדורים נגד דיכאון דיווחו בשינוי משמעותי ביכולות השפיכה שלהם. הכדורים מכילים כימיקלים שעובדים בדיוק על הסינפסות במח כך שאפקט נלווה לטיפול בדיכאון הינו האטת השפיכה . מהכנס של אי"תם בבי"ח איכילוב אספר כי הנושא נמצא במחקרים רפואיים רבים בכדי לבודד את המרכיב וליצור כדור שיוכל לעזור בנושא זה בלבד ללא נוגדי דיכאון . אזהרה :  אסור ליטול כדורים נוגדי דיכאון ללא מרשם רופא או חלילה ליטול כדורים של אדם אחר סכנת נפשות !!!

 

 תרגול שרירי הסקס

הטכניקה : תוך כדי סקס לעצור את החדירה , לשהות ללא תנועה בתוך בת הזוג ולכווץ את שרירי הסקס בגוף כך שישפיעו על האטה של השפיכה ועצירה של הזירמה הגברית . מהם שרירי הסקס? שרירי איבר המין הגברי ושרירי פי הטבעת ( טוסיק ) . חיזוק שרירי איבר המין עוזר גם "בדרך " לזיקפה חזקה ויציבה יותר . התרגיל : בזמן מתן שתן עוצרים את הזרם באמצעות כיווץ שרירי איבר המין ( רצוי גם כיווץ שרירי פי הטבעת ביחד ) . גבר מכווץ את השרירים ואז הזרימה מפסיקה ואז משחרר והזרימה ממשיכה . יש לעשות את התרגול אך ורק על שתן 1 במהלך היום . את העצירות בשתן יש לבצע 20 פעם – כיווץ , שחרור , כיווץ , שחרור .. חוזר חלילה לאורך כל מתן השתן . השריר עצמו בהתחלה רפוי ואולי יהיה מעצבן ולא יצליח . אבל לאט , לאט עם חלוף הימים השריר ממש יתכווץ ויפסיק את זרימת השתן לחלוטין .כמו חדר כושר לאיבר המין . בתום 30 יום מפסיקים את התרגול היום יומי.

 

נשימות

טכניקה : כשאתה מאתר קירבה לנק' האל חזור ( נק' 8 ראה לעי"ל ) אתה משנה את קצב הנשימות שלך לנשימות בקצב איטי , מודע , עמוק וארוך. כשעושים אהבה לקראת השפיכה , אם תשים לב , קצב הנשימות עולה מאוד ומאיץ את הגוף להגיע לאורגזמה ושפיכה . שינוי לקצב איטי , מודע ועמוק יותר יעכב את השפיכה בוודאות . לידיעתך , ניתן להפריד בין האורגזמה והשפיכה – יש ללמוד עם הטכניקה אצל דקה או דקיני מורה לטנטרה. טיפ : אתה יכול גם להפוך לגבר " רב אורגזמי " – גבר שיכול להפריד בין האורגזמה ושפיכה , לחוות אורגזמות פנימיות אינסופיות ללא פליטה וללא פגיעה בעונג המיני שלך , עם ידע ויכולת שליטה בשפיכה שלך וגמירה מתי שאתה רוצה . טכניקה נלמדת בעולם הטנטרה .

 

הלחיצה

טכניקה : לחיצה באמצעות האצבעות על איבר המין במס'  מקומות עיקריים כך שתווצר השהייה של השפיכה . את הלחיצה יש לבצע באמצעות כריות האצבעות בצורה נחושה ומכוונת אך לא כצביטה או כאחיזה מכאיבה . אזור ראשון : ראש איבר המין . יש ללחוץ עם 2 אצבעות כלחץ יציב מלפנים ומאחור של העטרה ( כיפה ) . לחיצה זו מפחיתה את הצורך הדחוף לשפוך . יכול לעזור בעת ביצוע מין אוראלי .

 

 

אזור שני : היכן שאיבר המין הגברי נגמר ומתחילות האשכים. לחיצה חובקת קבוע של מס' שניות באזור זה תעזור בהשהיית השפיכה . יכול להעשות תוך כדי חדירה ע"י שליחת יד של האישה או ע"י הגבר עצמו .

 

 

אזור שלישי : מתחת לשק האשכים ישנו אזור חלק ורגיש למגע , לחיצה קבועה עליו עם האצבע מס' שניות תאט את השפיכה הקרבה . פחות יישומי אך גם עובד.

 

טבעת השהייה

טכניקה : שימוש בטבעת שיוצרת לחץ על בסיס איבר המין וגורמת להשהייה של השפיכה. את הטבעת ניתן לרכוש בחנויות הסקס באינטרנט או ברחבי הארץ. הטבעת יכולה להיות רגילה או רוטטת להעצמת האורגזמה הגברית והנשית . הטבעת תעצור עבורך את השפיכה.

 

ג'ל השהייה

טכניקה : ג'ל המכיל מרכיבים מאלחשים שמורחים על קצה איבר המין . הג'ל גורם לחוסר תחושה ( אילחוש – כמו הרדמה ) בקצה הפין וע"י כך מפחית את הרגישות בקצה הפין בזמן החדירה ומעכב שפיכה עקב פעולה זו. אזהרה : 1. יש לשם לב היכן רוכשים את הג'ל כי יש המון חיקויים בשוק שעובדים על גברים ומוציאים מהם המון כסף סתם . רצוי לקנות בחנות סקס מוכרת וידועה . 2. זהירות על האישה. המון נשים שביצעו סקס אוראלי בגבר שלהן לאחר שמרח משחה זו , מצאו את עצמן עם לשון ושפתיים רדומות כמו אצל רופא שיניים . אישה שמייררת עליך עם שפתיים רדומות זה לא מראה סקסי J.

 

קונדום

טכניקה : לבישת קונדום . המון גברים דיווחו כי קונדום עוזר להם רבות בהשהיית השפיכה . הקונדום גורם לתחושת החדירה להיות כהה יותר , ז"א מורגשת פחות ומאט את השפיכה.

 

גברים אהובים חשוב לי שתזכרו, המעבר מאפס ל 100 לא נעשה ביום אחד . אם אתה גומר מהר תוך כמה שניות לא תוכל מחר בערב לעשות אהבה במשך שעות . כל התכניקות שמלמדות את הגוף שלך לאפשר שפיכה מעוכבת לוקחות זמן , התמדה ותירגול . כמו שאתה לא יכול ללכת לחדר כושר בלי שרירים ויום אחרי האימון יהיו לך קוביות בבטן. כך מצב של שפיכה מעוכבת בלתי אפשרי ולא מתקיים אחרי יום אחד. את תהליך השהיית השפיכה אתה מוזמן לעשות באהבה , סבלנות והתמדה. אתה יכול לתרגל דברים עם עצמך לפני המפגש עם הפרטנרית ואתה יכול אם יש לך אישה אוהבת ומבינה לתרגל הכל יחד איתה באהבה משותפת . לעיתים שפיכה מוקדמת מתרחשת הודות ללחצים נפשיים , חרדה מיכולת הביצוע , תלונות מוגברות מהפרטנרית , פחדים המלווים את המגע המיני ולכן חשוב לטפל בזה אצל גורם מוסמך ועוד יותר לפני הכל לשוחח בשיחה פתוחה עם בת הזוג , להכניס נינוחות לחדר השינה במקום לחצים וחרדות וליצור ערוץ תקשורת אוהב ומאפשר בכדי לעבוד על מטרה משותפת שלכם – עונג מיני ממושך ומספק וחיי זוגיות מאושרים .  


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום