עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

ייעוץ מיני לגברים

ייעוץ מיני לגברים - שפיכה מוקדמת - הפרעות זקפה ועוד

זה בהחלט מתסכל, זה מכעיס, זה מבייש וזה מפריע גם לזוגיות. אבל זה לא הכרח.

אתה גם לא יחיד ולא לבד. ניתן לטפל בזה ולשנות את המציאות הזו!


אלי מגיעים גברים רבים, הסובלים מתחושות של קושי אינטימי או בעיות מיניות. כסקסולוגית ומטפלת מינית וזוגית, יש לי את הידע המקצועי והיכולת האישית לעזור.

 

גם אם זו לך ההתמודדות ראשונה וחדשה עם בעיות מיניות וגם אם זו בעיה אותה אתה " סוחב" שנים ללא טיפול ומעולם גם לא פנית לייעוץ חיצוני בנושא זה – אני כתובת מצויינת להתחיל בה. גם אם כבר ניסית טיפולים בעבר, גם אם כמעט התייאשת, גם אם מדובר בבעיות חוזרות, אני כשם מוביל בתחום המיניות והסקסולוגיה, הטיפול המיני והזוגי, בישראל  - אהיה המטפלת והיועצת עבורך. שיחה של דקה אחת – ותבין לבד.


אני בעלת ניסיון רב באבחון, ייעוץ מיני לגברים וטיפול מיני לגברים, מגילאים צעירים יחסית (18+) ועד גילאים מבוגרים (70+). מרווקים, דרך נשואים והורים לילדים ועד לגרושים או אלמנים. חשוב להבין, שבעיות מיניות של רווקים אינן זהות לשל אלו הנשואים, והגם הסיבות משתנות, שיקולים ורגשות של בעל והורה, שונים משל גרוש או אלמן, ובעיות של גבר בגיל צעיר, שונות משל גבר מבוגר.


לכל גיל בעיותיו ולכל תקופה יש את ההתלבטויות השכיחות לה, ולכל צומת דרכים במחזור החיים, יש את הפערים והדגשים שלה . ניסיוני הרב, מאפשר לי להעניק לך ידע חדש, הכוונה והדרכה, פתרונות וכלים רבים ומעמיקים המותאמים לך אישית .   


*הייעוץ הינו דיסקרטי ואישי אך אם תבחר על פי צורך תשותף גם בת הזוג או יתנהל הליך של ייעוץ מיני-זוגי.


אני מאבחנת, מטפלת ומסייעת בבעיות אינטימיות ומגע , חוסר או הפרעות בזקפה, אובדן החשק המיני, שפיכה מוקדמת או מאוחרת, חרדת ביצוע, התנהגויות מיניות שונות , שמרנות , הבנת מיניות האישה , העלאת התשוקה לחיים , חיבור לאנרגיה המינית שבך, הדרכה והנחיה טנטרית . כמו כן , במידת הצורך תופנה לטיפול או להיוועצות אצל רופא מומחה לקבלת טיפול תרופתי.


זה לא פשוט לעשות צעד ולהרים טלפון – נכון.

אבל לפעמים כבר אין ברירה.

באמצעות חיוך, הבנה מעמיקה וניסיון אעזור לך להחזיר לעצמך את מלוא האון המיני שאתה ראוי לו.


תרים טלפון – תבדוק בעצמך.


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום