עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

איך להחזיר לעצמך את החשק המיני ( חלק ב' )

חשק מיני - אפשר למצוא אותו

 חוסר פניות לסקס

" אין לי זמן ..הילדים , העבודה , אני חוזרת מאוחר " . כל אלא הם תרוצים אמיתיים . מה שנקרא מחלת ה"תרצת הנפוצה " . כן , כן זו מחלה אמיתית .  המון זוגות חיים באושר זוגי ומיני – עם 3 ילדים ,כלב,עבודות בית, עבודה דורשת מחוץ לבית, נטל כלכלי ושעות נוספות .. במחלה זו לוקות נשים שמעדיפות לתת כל תרוץ רק לא לעשות היום סקס עם בן הזוג כי אין להן חשק מיני. חשק עושים – הוא לא בא לבד .

 

את צריכה לרצות לעשות סקס עם בן הזוג .

 

לגבר : קח אחריות . האם אתה גם משתתף שווה בשווה בעבודות הבית ? האם גם אתה חווה את נטל ההתעסקות עם הילדים ? האם אתה שותף מלא לחיים שלכם יחד ? גם היא עובדת , גם היא חוזרת עייפה מעבודה בדיוק כמוך . חובת ניהול בית משותף חלה גם עליך – היה שותף גם בניקיונות הבית ( שבו יחד תגדירו מה כל אחד יכול לעשות במסגרת הרצונות שלו = מה אוהב לעשות ועל איזה מטלות מתפשרים ) , היה שותף פעיל בגידול הילדים , אמבטיות , קריאת ספר לפני השינה והלבשה בפיג'מות . אפשר להגדיר פעם אני ופעם את – זו חוויה שיתופית ומאחדת . ספר לה מה קשה לך לעשות ומה אתה פחות אוהב לעשות ותגיעו לפשרה משותפת איך עושים ביחד .

 

לאישה : " הוא שומר לי על הילד " " הוא מנקה לי עכשיו את הבית " – הלו !!! זה גם הבית שלו והילד שלו בדיוק באותה המידה . אם לא תאפשרי לו לקחת אחריות ע"י נתינת אחריות – לא יקרה כלום !!! שום שינוי רק תתלונני בסוף היום על אפיסת כוחות ועל חוסר חשק מיני . שבי יחד איתו – תגדירי איתו יחד מה שבאחריותו המלאה . אם הוא לא עושה את זה אל תעירי לו הוא לא ילד – גם אל תעשי במקומו . כן , שהילד יצרח קצת ( לא יקרה לו כלום מבטיחה לך ) גם הוא שומע אותו . תאפשרי לו להגיב לילד אם זה באחריותו . אל תרוצי לעשות דברים במקומו – הוא גם אבא שלו בדיוק כמוך . כן , השאירי את הכלים להרקב עם האוכל בכיור , גם הוא מריח את ריח הריקבון שמצחין את ביתכם . אם תשתפי את הכלים במקומו הוא לא ידע שוב מה זה לקח אחריות . כשאת מתלוננת שוב ושוב באוזניו הוא רק מקטלג אותך כ"חופרת" שעושה בסוף מה שהוא אמור לעשות ולא לומד אחריות זוגית מהי . את לא אמא שלו - זכרי זאת כל הזמן . אמא שלו אולי עשתה במקומו אבל את לא אמורה . זו זוגיות שוויונית לכל דבר ולא יחסי אמא ובן . אם הוא רוצה הוא מוזמן לחזור לאמא הביתה.

 

לשנייכם : רואים שאין זמן לעשות סקס – צרו זמן לסקס !! קבעו לכם זמן מוגדר בו יהיה לכם " דייט לסקס " . שימו את הילדים אצל ההורים או אצל האחים / אחיות ודאגו לעשות אהבה . צרו מרחב של אינטימיות , השתעשעו ברעיונות חדשים , ממשו פנטזיות, עסו זה את זו , הקדישו באהבה זמן לסקס שלכם . כשעושים סקס רוצים להמשיך לעשות סקס – כשלא יוזמים מפגש אינטימי החשק המיני והמשיכה יורדים בהתאם. דאגו לקחת אחריות על הסקס שלכם !

 

היא לא רואה בך גבר מושך

" אני נגעלת ממנו , הוא לא מושך אותי יותר " . רבים המקרים בהם הגבר הופך למשהו בזוי ולא מושך בעייני בת הזוג . יש סיבות רבות לכך : גבר מוזנח מבחינת מראה - הזנחה של אסטטיקה בסיסית , חוסר ערך עצמי , ביטחון עצמי נמוך , ביטול עצמי ועוד . מקרים כאלו גורמים לאישה לאבד את התשוקה שלה לגבר שלה ,היא לא נמשכת אליו יותר. הוא נלקח כמובן מאליו. הוא לא גברי יותר בעינייה ומצטייר כמשהו לא מושך ודחוי.

 

לגבר : דאג לכבד את עצמך ואת המראה שלך . גבר מושך בעיניי בת זוגתו דואג להיות מרשים בעיינה תמיד . אחרי שנים יחד אל תלך ברחבי הבית עם בגדים בלויים ועם חור בתחתון שהביצה השמאלית מבצבצת לך ממנו . השתדל לקנות לך בגדי בית נוחים ויפים .תתקלח תדיר , תתגלח , תתמרק ותתבשם לכבודה. היא לא כל עולמך – מצא לך חיים גם בלעדיה. אתה אוהב לשבת בבית נפלא , אל תכבול אותה לכורסא . דאג שיהיו לך חיים חוץ מהבילויים המשותפים שיש לכם יחד . צא עם חברים , שב לכוס קפה בבית של חבר , שחק כדורסל עם הח'ברה או לך לסדנה שמעניינת אותך. צור לך עולם משלך פעם בשבוע בו אתה דואג לעצמך ועושה דברים שאתה נהנה לעשות ומוצא תחביבים שיעשו לך טוב ללא קשר לבת הזוג . פרגן לבת הזוג שלך ,דאג שיהיה גם לה עולם משלה פעם בשבוע שהיא תוכל לצאת עם חברות , ללכת לירקוד סלסה או לקחת קורס ללמוד משהו חדש . אתה מרגיש לא נעים עם הבטן שלך – אל תעיר לה ! מה היא אשמה שצמחה לך כרס ?? קח אחריות אם בא לך להוריד כמה ק"ג לך לחדר כושר ודאג לשיפור עצמך ללא קשר אליה.

 

לאישה : לפני שאת חווה חוסר חשק כי את נגעלת מלהיות איתו כי הפה שלו מוזנח והבל הפה שלו מצחין או כי הערך שלו כגבר ירד בעינייך . שבי יחד איתו יקירה . ספרי לו שאת רוצה תמיד לחשוק בו ואת רואה שאת מבצעת ריחוק באינטימיות שלכם בגלל שכיום לעומת העבר הוא לא מתייחס אליך יותר / לא דואג לאסטטיקה עצמית / מזניח את עצמו / אין לו חברים / אין לו עולם משלו . ספרי לו הכל בגילוי לב . ספרי לו הכל דרך העיניים שלך בלי לפגוע בו . בלי ביקורת , בלי שיפוט אלא ממקום אוהב , מעריך ומעצים של בת זוג . הכל ניתן לשינוי ולשיפור – כששני בצדדים רוצים לעבוד על נושא מסויים יש מקום להשתנות משותפת. ספרי לו מה מפריע לך ותראו כיצד הוא יכול לעורר בך את התשוקה אליו שוב .

 

מפגש מיני שהשאיר טראומה

" כל כך כאב לי בפעם הראשונה , ממש לא הייתי מוכנה לזה נפשית" .
" הפעם הראשונה שלי " - בנות צעירות לא יודעות כי המפגש המיני הראשוני שהן חוות בחייהן ישקף אח"כ על המיניות שלהן במשך החיים . גם גברים צעירים שלוחצים על בת הזוג שלהם שיעשו איתם סקס כמה שיותר מהר בזוגיות חדשה וטריה בגיל צעיר לא מבינים את הנזק שהם מותירים אצל הנערה הצעירה שמבחינת הבגרות המינית שלה לא מוכנה בכלל לקיים יחסי מין וזה מוקדם לה מידי . נשים צעירות שמתחילות לקיים יחסי מין שלא מרצון ולא מוכנות עדיין חוות לעיתים כאבי חדירה מאוד קשים ובמקום סקס ראשון מדהים הן חוות טראומה מינית. סקס לנערה כזו ואז גם לאותה נערה שהופכת לאישה מיד מתחבר לכאב ולסבל במקום לעשות אהבה ממקום סובלני ולחכות יחד לרגע המתאים לה . לעיתים בחור מבוגר יותר מנערה צעירה שולח לה ידיים , כופה עצמו עליה , החרמנות שלו עומדת לו מול העיניים ולא הבחורה הצעירה שנמצאת מולו וזה הופך ל " דייט אונס" כי הוא בעצם אונס אותה לעשות איתו דברים מיניים שהיא אינה מעוניינת בהם. טראומה כזו תותיר חותמת מרה מאוד על החשק המיני של אותה נערה צעירה כך שישפיעה עליה בעתיד בזוגיות אוהבת אליה תכנס . יתכן ובהתחלה תהיה פתוחה בגלל ההתאהבות אך טראומה כזו יכולה פתאום לצוף בזמן החברות ולפגוע ישירות בחשק המיני שלה בזוגיות אוהבת.לאישה : הפכי את חווית הסקס הראשון שלך לחוויה אוהבת ומאפשרת . תדאגי לשמור על הרצונות שלך לא משנה בת כמה את - משנה כמה באמת את מוכנה עכשיו ריגשית ורוצה מרצון מלא שלך לקיים יחסי מין . אם הוא יעזוב אותך " כי לא נתת לו " תאמיני לי : הוא לא שווה את הפעם הראשונה שלך !! מעשה האהבה הראשון שלך צריך לבוא מרצון מלא שלך , ממקום שקט ושלו של אהבה וחיבור לבן הזוג שלך . אם הוא לוחץ בקשי ממנו לחכות לך . ספרי לו כי את מפחדת שיכאב לך , מפחדת שאת לא מוכנה ותסבירי לו שאת רוצה שהפעם הראשונה שלך תהיה מיוחדת ומרצון . במידה והפעם הראשונה השאירה צלקת טראומטית לכל החיים את מוזמנת ללכת לטיפול מיני ולשחרר את רגשות החוויה הישנים שמלווים אותך בחייך העכשווים.לגבר : זו הפעם הראשונה שלה. אם אתה אוהב אותה באמת , אני ממליצה לחכות. כן , כן שווה לך חברה מאוד מינית ואוהבת סקס ומאשר מישהי שחוות בגללך טראומה בסקס הראשון שלה ואח"כ רק תנסה להתחמק מלקיים איתך יחסי מין . אפשר תמיד לדאוג לחמם את העיניינים אחרת , לא ללחוץ , לשאול אותה אם היא משכימה - תאמין לי בעינייה תצא אחלה גבר ואפילו תקבל פעם הבאה את רשותה ליותר ממה שהיה לפני כן כי אתה מכבד אותה ולא לוחץ ולכן היא רוצה יותר . גברים תבינו - כל שליחת יד למקומות אינטימים כשאתה לא מוזמן לשם זו חוויה שיכולה להיות טראומתית לבחורה שנמצאת מולך . אם אתה אוהב אתה בקש ממנה רשות , שאל מה היא אוהבת וככל שתתחבר אליה ריגשית ותהיה סובלני תקבל חברה פתוחה יותר ואוהבת יותר. אישתך עבר חוויה כזו בעבר , שב איתה לשיחה . תתעניין מה היא חוות ושחרר יחד איתה את החוויה ע"י פתיחה וניקוי המקום מבחינה ריגשית. הפנה אותה לטיפול אם צריך. 

 

בואי אישה יקרה , אני מזמינה אותך למסע של בחירה בשמחה . בחרי לקחת אחריות על האושר שלך והמיניות שלך . אני מבטיחה לך שהחיים יהיו הרבה יותר מספקים , בריאים , אופטימיים , מצחיקים עם אינטימיות טובה וזוגיות מעצימה יותר . כן . אפשר גם היום אחרי תקופה ארוכה ללא שינוי וללא חשק מיני לבחור אחרת – לבחור להחזיר את החיות לחייך . לבחור לעשות אהבה והמון !!


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום