עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

ייעוץ אישי לגברים

הי, גבר! אתה ממש לא לבד...

 

אפתח בלציין את העובדה שכל גבר חמישי (20% מהגברים) סובל או יסבול מבעיה זוגית או אישית על רקע גבריותו. נכון. גבריותך חשובה לך, היא מגדירה את הזהות שלך וזה משליך על הביטחון ועל הדימוי העצמי שלך, לכן כדאי, צריך ואפשר לטפל בפער במחשבות, בתפיסות ובבעיות שלך.

 

למה להמשיך להתאכזב? להתלבט? לכעוס ולהתעצבן ?

להרגיש רע ומתוסכל? להיות לבד ובודד ?

 

מגיעים אלי גברים רבים שמרגישים נוח לשוחח עם מטפלת מנוסה, דווקא אישה, ומעדיפים להיפתח, לשתף ולהתייעץ איתי - על פני שיחה חושפנית עם בת הזוג שלהם או חבר קרוב , אם רק בכדי לשתף ללא ביקורת ושיפוט ואם בכדי להתייעץ עם גורם מוסמך .

 

לא כל גבר מרגיש נוח לשוחח על בעיות, עקבות או תחושות של העדר שביעות רצון מעצמו או מבת זוגתו וחששות שצפות ועולות מידיי פעם וזה מובן... כאן אני נכנסת לתמונה - עם חיוך והומור, רגישות עמוקה ומבט בעיניים, אוזן קשבת וקבלה מלאה אעניק לך כתף ויד, אוזן וגב, בדרך הנכונה עבורך לפתרון ומענה לבעיה .

 

אני בעלת ניסיון רב באבחון, אימון , טיפול וייעוץ אישי לגברים - מגילאים צעירים יחסית (18+) ועד גילאים מבוגרים (70+), מרווקים, דרך נשואים והורים לילדים ועד לגרושים או אלמנים. אני יודעת שלכל גיל בעיותיו , לכל תקופה יש את ההתלבטויות השכיחות לה ולכל צומת דרכים במחזור החיים, יש את הפערים והדגשים שלה . ניסיוני הרב, מאפשר לי להעניק לך ידע חדש, הכוונה והדרכה, פתרונות וכלים מתאימים ומעמיקים המתאימים לך אישית . הטיפול והייעוץ אצלי מעניקים מענה לטווח הקצר והמיידי ואף לטווח הבא, הארוך יותר, כך שמדובר בפתרון מקיף ומאוד יעיל.


אני מטפלת בבעיות גבריות של ביישנות ודימוי עצמי נמוך, חרדה באינטראקציה מול נשים , פחד מנטישה , פרפקציוניזם, חוסר ביטחון , ויתור וביטול עצמי , לחץ ומתחים בזוגיות, בהורות או בקריירה, בעיות זוגיות ונישואים כגון – מריבות, חוסר כבוד, מלחמות אגו , בגידה , ניהול מריבות וכעסים, בעיות חוסר רצון ומוטיבציה, בעיות הגשמה עצמית , חוסר רצון או יכולת להתחייב למערכת יחסים זוגית, שיברון לב הקשור לאקסית מיתולוגית וכן סיום אהבה קודמת.


באמצעות חיוך, יחס אישי , הרבה הבנה וניסיון , אוכל לעזור לך להחזיר לעצמך את הגבריות שנדמה לך שאיבדת.

 

תרים טלפון – ותבדוק בעצמך.


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום