עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

ואל עצמך תשוקתך - על אוננות נשית

אהבה עצמית מאפשרת אורגזמות איכותיות

אורגזמה . ה – אורגזמה .

אורגזמה זו חוויה קסומה שהגוף שלנו מעניק לנו באהבה – כשאנחנו אוהבות אותו.

 

בערבי נשים שאני עורכת פונות אלי נשים רבות בתהיות לגבי אתגר האורגזמה או בעצם חוסר האורגזמה שהן כה מייחלות אליה . המרדף אחרי האורגזמה לעיתים יכול להיות מתסכל מאוד . אישה שאינה חובה אורגזמה מתארת מצב שבו היא לא נהנת בכלל מסקס ומצב של קיום יחסי מין מחבר אותה לתסכול , לפחד, לקושי ולחששות במקום לעשות אהבה ממקום של אושר , שמחה , תשוקה ועונג אינסופי . חלק מהנשים שאני פוגשת מתארות מצב בו הן בכלל לא נוגעות בעצמן. מתביישות לאונן. או שחברתית זוכרות שקראו לנשים שמאוננות "זונות" בבית הספר או ששמעו מאחד מההורים ביטויים קשים כאשר אוננו בילדותן באופן טבעי כחיבור נורמלי לגוף. 

 

הכל מתחיל מאהבה עצמית ואני אומרת " אל עצמך תשוקתך " 

 

חיבור למיניות בא ממקום של אהבה עצמית וקבלה עצמית כמו שאני.
אהבה עצמית = מקום של קבלת העצמי כשלם. אני , כאישה, לומדת לחיות עם עצמי , עם ההחלטות שלי ובעיקר עם גופי ממקום של שלמות , ז"א , ללא מערכת יחסים של אהבה - שנאה עם הגוף ( בלי אותו זבוב קטן שכל הזמן מקטין את הערך העצמי שלי בראש וממלמל לי משפטים רעים על עצמי  ). קבלה עצמית מתארת מצב בו את מבינה שאת אישה מינית, בעלת ליבידו וחשקים מיניים. שמותר לך להיות מינית ושמיניות היא טבעית ורצויה. תהליכי אהבה עצמית מגיעים גם מהרבד הגופני וגם מהרובד המחשבתי - יש לעבוד על שניהם במקביל. 

 

אני מזמינה אותך יקירה , להתבונן בעצמך בבוקר במראה ולאמר לעצמך מחמאות מחזקות, חיוביות ואוהבות על מה שאת רואה שם. החמיאי לעצמך, השאירי בצד את כל הביקורת והשיפוט העצמי ( אל תדאגי הם יסתדרו בלעדייך בפינה ). ובהמשך היום לאחר מקלחת עמדי ערומה מול מראה שבה את יכולה לראות את כל גופך הערום, ככה בפשטות. לטפי את עצמך. געי בעורך הרך, העבירי את כריות אצבעותיך לאורך גופך וחושי בהבדלים הקסומים שלו – איך המרקם משתנה במקום בו יש שיער ומקום ערום משיער, איך מרקם הפיטמה הזקורה וריגוש המגע בו שונה ממגע וצמרמורות שנוצרות ממגעיך לאורך היד או הרגל .. חקרי את גופך בשקט שלך. החמיאי לעצמך וחזרי על המשפט " אני אוהבת את עצמי ומקבלת את עצמי כמו שאני " , בקול רם. אם עולה מחשבה שלילי כמו " איזה סתומה אני מה אני מלטפת את עצמי? " תביני שהמחשבה הזו מרחיקה אותך מהיעד והרצון שלך לאהוב את עצמך ולחוות אורגזמות. היא לא משרתת את המטרה שלך - להתחבר לעצמך. תחליפי אות המחשבה השלילית באופן מיידי במחשבה חיובית תומכת כמו " אני מתחברת לגוף האלוהי שלי ומגיעה לאורגזמה בקלות ובמהירות". 

 

השלב הבא " לגעת בעצמי ", לאונן ולהביא את עצמי לאורגזמות ללא תלות בבן הזוג שלי .

 

עשי לך ערב פנוי. נתקי את הטלפונים. דאגי לא לקבוע כלום, שאף אחד לא יוכל להפריע לך. מגיע לך.


מלאי לך אמבט חם עם מלחי אמבט מרגיעים. שימי נרות לאוירה. טבלי באמבט והרגעי. שכבי בכיף , אם את אוהבת שימי לך מוזיקת רקע שלווה ומרגיע . ממליצה להשאיר את הביישנות בסלון ( ביקורת ושיפוט ישמחו לשחק איתה ביחד ) . התרכזי בעצמך, לטפי את עצמך לאט, לאט בכל הגוף. אם לא נוח לך ואת לא אוהבת ללטף את גופך ( לא רגילה לזה , לא מקבלת את גופך כמות שהוא ), אז קחי סבון סבני ורחצי את עצמך בצורה עדינה ונעימה. זכרי רק את יודעת מה את עושה לעצמך - אין כאן אף אחד שישפוט או יעביר עליך ביקורת. אף אחד אחר לא יודע מה את עושה עכשיו – רק את. השתמשי בזרם המים או באצבעותיך ולטפי את פתח איבר מינך בשכיבה כך שיהיה לך נוח. נסי למצוא בדיוק את הנקודה שאת מרגישה בה את עונג הריגוש המיני. כשאיתרת את הנק' הישארי עליה והמשיכי לענג אותה באצבעותייך ונסי להביא עצמך לשיא אורגזמתי. בדקי האם את רגועה ופתוחה מספיק , האם הראש במקום אחר או באמת בכאן ועכשיו של החוויה שלך , בעודך עושה אהבה עם עצמך. אם באמת אין שום בעיה עם החיבור שלך לעצמך האורגזמה תבוא בקלות. אפשרי לעצמך לחוות את העונג שבאיבוד שליטה והתמסרות מלאה לעצמך ולגופך. התמסרי לאורגזמה..

 

עכשיו את מוכנה .. כן , כן . את מוכנה לחוויה של אורגזמה משותפת.

חיבור לבן הזוג – ראשית אורגזמה אינה תלויה בבן הזוג . אין אחריות לקבלת אורגזמה מבן הזוג – הכל תלוי בך . לא משנה מה בן הזוג שלך יעשה , איך הוא יענג אותך – אוראלי , ליקוקים , נשיקות , חדירה ועוד.. כלום לא יעזור אם הראש שלך מסרב להתמסר לחוויה או שמה את לא אוהבת את עצמך מספיק ומשוחררת. אישה שמחוברת לגופה ומקבלת אותו ללא תנאי תהיה פתוחה לחלוטין במיניותה ולא תתבייש לבקש מה שהיא רוצה מבן זוגה , להדריך את בן זוגה שיגע בה טוב יותר כמו שהיא אוהבת , איך שהיא אוהבת, איפה שהיא אוהבת ובמהירות שגורמת לה עונג. התמסרי לבן זוגך , אפשרי לו על ידי אוננות מול עיניו , להבין איך את אוהבת שנוגעים בך , הראי לו על עצמך באוננות מולו באיזה מהירות את אוהבת שמענגים אותך ואז בקשי ממנו להחליף את היד שלך ביד או בלשון שלו ותתמסרי לעונג שלו את הדגדגן שלך. תני לעצמך באהבה להתמסר לעונג המשותף ולהתפוצץ באורגזמה קסומה ומשותפת ללא גבולות.

 

חוויה של אורגזמה באה ממקום של שחרור . תהליך שחרור המחשבות . זהו מסע עצמי.
מסע של קבלת עצמי כמות שאני , אהבה עצמית - לא לכעוס על עצמי שאני לא חווה אורגזמה.
שחרור המחשבה ש" יש איזה משהו שמונע ממני להגיע לרגע הזה, משום מה " או אולי מחשבה מקדימה בתוך התהליך שאומר " למה לי להכנס לזה שוב ? ממליא לא אצליח לחוות אורגזמה .." .


במסע הזה את כאישה בוחרת לקחת אחריות על עצמך, על האורזגמות שלך ובעיקר על המחשבות שלך.
זהו מסע פשוט וקסום שמצריך שינוי דפוסי חשיבה , אבל הכי הרבה מצריך רצון של אותה האישה  שנמצאת במסע להתמיד בתהליך ..


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום