עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

איך לחוות אורגזמה במהירות ובקלות!

אורגזמות. כולם מדברים עליהן, רוצים לחוות אותן, וכמה שיותר .. אז אם כולם מדברים למה שלא נשמע עליהן עוד כמה מילים וטיפים לשדרוגם.


נושא האורגזמות פתוח היום לדיונים שונים ומגוונים,אז נשאלת השאלה: "איך אני יודע שגמרתי ? ". נשים שלא מגיעות לאורגזמה שואלות את עצמן "האם משהו לא בסדר אצלי?" אז אני רוצה להרגיע ולומר שכל אחד ואחת מאיתנו מסוגל לחוות את האושר והעונג שבלהגיע לאורגזמה. אני מזמינה אתכם להצטרף אליי ולגלות כיצד ניתן לחוות אורגזמות שונות ומגוונות וליהנות גם כשאתם לבד וגם כחוויה זוגית מעצימה.


מה היא אורגזמה?

אורגזמה ידועה כתחושת עונג עילאי המתפשטת בכל הגוף בעת הגעה לשיא ולריגוש המיני בזמן קיום יחסי מין. זוהי תחושה גופנית - פיזית שקשה לעיתים לתאר אותה במילים ומי שלא חוות/ה אורגזמה יתקשה להבין במה מדובר. בעת האורגזמה משתלבים כאחד רגשות, תחושות ופיזיולוגיה של הגוף. הגדרה מדעית : אורגזמה (בעברית: אֲבִיוֹנָה) פורקן מיני אותו חווה האדם (וככל הנראה גם יונקים אחרים) במהלך יחסי מין (ואצל האדם ויצורים כמו קופי הבונובו גם במהלך אוננות). לרוב האביונה מגיעה כשהנפש משוחררת, כשיש תחושה של בטחון, נוחות וכמובן גירוי מיני.


במהלך יחסי המין מואץ קצב פעימות הלב והנשימה, הורמונים שנקראים אנדורפינים משתחררים למחזור הדם בכמויות גדולות וגורמים לתחושה של עונג, אושר ורוגע עד לפורקן המיני המאופיין בתגובה של כיווץ והרפיה מהירים של שריריי רצפת האגן והנרתיק ( אצל נשים ). כל התכווצות נמשכת בממוצע כ- 0.2 עד 0.4 שניות, וכוללת כ-4 עד 6 התכווצויות.

לרוב מלווה האורגזמה אצל הזכר בפליטת זרע שכן המטרה המקורית של יחסי המין, במקרה ושכחתם לרגע, היא רבייה. קיימת הנחה לפיה כיווצי הרחם והנרתיק החלים באישה בעת אורגזמה מסייעים לזרע להגיע אל הביצית ולהפרות אותה. גברים יכולים להגיע למס` אורגזמות ספורות במרווחים של מספר דקות עד הבדל של כמה שעות מאחת לשנייה עקב מגבלה פיזית ואילו הנשים מסוגלות לחוות מולטי-אורגזמה ( מספר אורגזמות ברצף ).


האורגזמה הגברית
האורגזמה הגברית באה במקביל לשפיכה בסיומו של שיא הריגוש המיני בעת קיום יחסי מין (ישנם מעט גברים המתקשים לגמור ), אלו הם שני מנגנונים פיזיולוגיים שונים אבל הם קשורים זה בזה ולכן שני פעולות אלו מתרחשות בעת אחת. אולם, תיתכן אורגזמה ללא שפיכה וההיפך.


בזמן האורגזמה הגברית קיים ריגוש עצום ולאחריו תחושה של רוגע, שלווה, הרפיה ועייפות ( הודות להורמון המשתחרר בגופו של הגבר בתום המשגל ).לאורגזמה זו ניתן להגיע ע"י עינוג איבר מינו של הגבר באמצעות חיכוך, אם ע"י מגע אוראלי , ידני או בעת חדירה. בזמן האורגזמה הגבר מרגיש התכווצויות באזורים שונים בגוף כולל באגן ובאזור הערווה וקצב הלב עולה, אלו תכונות משותפות לכל הגברים אולם ההרגשה האישית בזמן אורגזמה שונה מגבר לגבר ומפעם לפעם.


אצל הגברים ישנה נקודה שנקראת נקודת "אל-חזור " מנקודה זו לא ניתן לעצור את האורגזמה ואת השפיכה הבאה במקביל אליה. שפיכה בניגוד לאורגזמה היא תהליך פיזיולוגי הקורה ברגע שעוברים סף פיזיולוגי מסוים שגורם להתרחשות התכווצויות אוטומטיות של הערמונית ושפיכה של נוזלי זרע.


חשוב לדעת!
מהי נקודת ה G של הגבר?
את האורגזמה הגברית ניתן לשדרג. אך לא כל הגברים מוכנית להתנסות בחוויה הזו מכיוון שנק` ה
G של הגבר נמצאת איפה שהוא יושב .. כן – בפי הטבעת . אם הגבר שלך מוכן להתנסות בעונג חדש ולא מוכר אני מזמינה אותך לבקש את רשותו ולהחדיר אצבע משומנת היטב ( ג`ל סיכה על בסיס מים / סיליקון ) לתוך פי הטבעת שלו, כמה סנטימטרים מעטים מהכניסה לכיוון הבטן תגלי נקודה תפוחה ועגולה בגודל של אגוז אותה יש לעסות בתנועות עדינות של " בוא הנה " . נקודה זו נמצאת על הערמונית ועיסוי שלה תגרום לגבר שלך לחוות אורגזמה חזקה פי 10 מהאורגזמה הרגילה שהוא חווה עד היום. שימי לב – כל גבר הוא יחיד במינו , יש גברים שיאהבו את זה ויתענגו ויש כאלו שלא יתנו לך להתקרב לאזור .. אבל, אלו שיסכימו לזרום עם החוויה, לעולם לא ישכחו אותך !

האורגזמה הנשית
האורגזמה הנשית הינה חוויה מופלאה שכל אישה זכאית לחוות אותה. אצלנו הנשים חוויית האורגזמה היא רגשית. אם אנחנו עייפות, מתוחות, טרודות מיום עבודה, לימודים, ילדים או שהמערכת הזוגית שלנו לא מתפקדת נתקשה להגיע לאורגזמה המיוחלת. מחקרים מראים כי האורגזמה הנשית מתרחשת בעיקרה במוח, והגירוי הפיזיולוגי משני, לכן נשים מתקשות יותר להגיע אליה, עקב מחסומים חברתיים ופסיכולוגיים. נשים מגיעות לשיאן המיני לאחר גיל 30 שכן אז הן יודעות יותר על גופן ועל מה גורם להן לגירוי מיני. מחקרים מלמדים שבערך 80 אחוז מהנשים חוות אורגזמה מגירוי ישיר של הדגדגן, ורק כ-20 אחוז מגירוי הנרתיק.

בכל אחת מאיתנו גלום הפוטנציאל האורגזמתי ואנחנו יכולות לזכות לחוות אותו ממקום של אהבה עצמית וערך עצמי. אין לנו צורך בתלות בבן זוגנו ליחסי המין – במה שהוא אומר לנו , בדעתו עלינו ועל הגוף שלנו , בהיכרות שלנו איתו ( גם עם סטוץ אפשר לחוות אורגזמות ). כל שעלינו לעשות הוא להוקיר את עצמנו, לאהוב את הגוף שלנו, להיות רגועות ושלוות כשאנו נכנסות למעשה האהבה ולרצות להעניק לעצמנו את המתנה המדהימה שנקראת אורגזמה. אישה שמזייפת אורגזמה בכדי לרצות את בן זוגה רק גורמת לעצמה תסכול ויתרה מכך היא מפספסת את אחת החוויות המדהימות ביותר. אז תני לעצמך את הרשות להיות מי שאת !

אני פונה אליך יקירה ואומרת : אל תשכחי - את צריכה לרצות רק את עצמך. דאגי לדבר במיטה, תקשורת טובה במיטה תביא אותך לשיאים חדשים. אמרי לבן הזוג שלך האם המגע שלו עושה לך טוב, איך ואיפה את אוהבת שנוגעים בך, האם הגעת לסיפוקך ואם לא בקשי ממנו שידאג לכך – גבר שאכפת לו ממך יעשה זאת וזה שלא , איך אמרה ורדה רזיאל ג`קוט " תזרקי אותו ! " .


אורגזמה של הדגדגן

הדגדגן נוצר אך ורק למטרה אחת – עינוג האשה. זוהי מהותו. הוא מכיל יותר מ-8,000 קצות-עצבים וכשהוא מגורה, כלי הדם באזור מתרחבים, איברי המין מתמלאים בדם ושרירי אגן הירכיים הופכים מתוחים – וזה מיתרגם במוח שלך לאותה תחושה חמימה ומענגת הקרויה "גירוי מיני".

אורגזמה של הדגדגן בנויה בדרך כלל ממספר שיאים כך שכל אישה חווה את תחושת האורגזמה באופן ייחודי לה . ניתן להגיע לעונג דגדגני בשימוש בזרם מים במקלחת או בגירוי עצמי אם ע"י ליטוף , נגיעה ואוננות בשינוי לחץ מוגבר של האצבעות שלך על גבי הדגדגן ( או צעצוע כדוגמת ה "רוקט – פוקט " ) בקצב שטוב לך עד להגעה לגירוי הולך ומתעצם ( סימן שאת במקום הנכון ! ) , כך שכל הסביבה רטובה והדגדגן תפוח ואדום הסיום מגיע בעונג האורגזמה. האוננות יכולה להתבצע לבד ( את והפנטזיות שלך), וגם ליד ועם בן הזוג. לפעמים אישה לא מסוגלת לצאת מתחושת השליטה ולכן יהיה לה קשה לאונן לבד. כדאי לשחרר את תחושת השליטה בכדי לחוות את אחת התחושות המיניות המעצימות ביותר.

לאחר שלמדת לחוות אורגזמה באוננות עצמית אני ממליצה לצרף את בן הזוג ולאונן בנוכחותו. כשתצליחי לחוות אורגזמה בנוכחות בן הזוג, זוהי פריצת דרך שאחריה תוכלי, אם תרגישי מוכנה לכך, לחוות אורגזמה בעזרת גירוי על ידי בן הזוג בסקס אורלי . לאחר מכן, השמיים הם הגבול ...


אורגזמה של נקודת הג`י
אתחיל באמירה מחקרית רפואית , לא לכל הנשים יש נק' ג'י . נמצא כי רק לכ -  30% מהנשים כיום , קיימת האפשרות להתענג מגירוי הדופן העליונה בתוך הנרתיק שם נמצאת הנקודה המיוחלת . נקודת הג`י היא גוש קטן של קצות עצבים ובלוטות הממוקם סמוך לשופכה הנשית - איזור הטלת השתן. עונג בנקודת הג`י ניתן לחוש בשני אופנים או באמצעות חדירה או הפעלת גירוי באזור מסוים מאד של הנרתיק. לחוקרים לא ברור אם נקודה זו קיימת או לא אבל ידוע שיש נשים שהנרתיק שלהן רגיש יותר מבחינה עצבית מהנרתיק של נשים אחרות והן מרגישות גירוי זה טוב מאחרות. בכדי להתחיל לחוות אורגזמה מנק` הג`י רצוי שתהיי מגורה לפני כן או ע"י אורגזמה דגדגנית או ע"י משחק מקדים מורחב ומפנק ע"י בן הזוג . ברגע שאת מגורה נק` הג`י תבלוט בתוך הנרתיק. אז יש לשכב על המיטה על הגב , לפסק את רגליך ולקרב אותם מעט אל הבטן. היעזרי בגבר ובקשי ממנו להחדיר 2 אצבעות לכיוון הבטן כשלושה וחצי עד חמישה סנטימטרים מהכניסה לנרתיק ( המיקום משתנה מאישה לאישה ) ולבצע בתוך הנרתיק תנועת " בואי הנה " עם האצבעות .

לפעמים מלווה עינוג נק` הג`י עם הרגשה מאוד חזקה של רצון לתת שתן. זה טבעי – אין סיבה לבהלה, זה אומר שהוא בדיוק במקום הנכון ! אם תהיי שלווה ורפויה התחושה תחלוף אלא אם אכן את צריכה באמת פיפי - אז פשוט גשי לשירותים לפני האקט ,הטילי את מימייך וחזרי להמשיך בעונג.


מכיוון שמדובר בעינוג נקודה שנמצאת בעומק הנרתיק את האורגזמה תחושי כאורגזמה " עמוקה " שכן הגירוי מערב עיסוי של הדפנות הפנימיות של הנרתיק. ישנן נשים שיסיימו אורגזמה זו ע"י הפרשת נוזל שקוף הידוע כ" שפיכה נשית ". נוזל השפיכה הנשית אינו שתן, הוא חסר טעם וחסר ריח ומהווה המקבילה הנשית לשפיכה הגברית.

ניתן לחוות גירוי של נקודת ה ג`י גם באמצעות איבר מינו של בן זוגך כאשר את זו השולטת בתנוחה. בקשי ממנו לשכב על המיטה או לשבת התיישבי עליו וקשתי את גבך לאחור ופשוט "רכבי" עליו ( עלי ורדי ). נסי תנוחות שונות בעזרת אגן הירכיים שלך, עד שתגיעו לנקודה. תנוחה נוספת שיכולה להקל היא תנוחת ה" דוגי סטייל " , כשהוא חודר לנרתיק שלך מאחור. בהצלחה!


אורגזמות .. למה זה טוב ... ?
הורמונים שמשתחררים בעת האורגזמה גורמים לנו לתחושת אושר וסיפוק. זוגות שנהנים מקיום יחסי מין וסיפוק אורגזמתי ירצו להישאר בקשר מתמשך זה עם זו והחוויה הזוגית שלהם תתחזק. חיבור למיניות שלנו מוביל אותנו לחיים הרבה יותר בריאים ומאושרים.

 


רוצה לקבל סירטון סודי

איך לחוות מולטי אורגזמות נשיות?

לחצי כאן ואת מסודרת!צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום