עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

איך תטריפי את הגבר שלך במיטה

לא פעם ולא פעמיים אני שומעת מחברות שלי ונשים אחרות שאני פוגשת בערבי נשים את המשפטים "אני ...אני יודעת הכל...אני לא צריכה שתלמדי אותי מה לעשות לגבר שלי", "נו באמת מה עשית ממציצה – עבודת דוקטורט?!". אבל תתפלאו לשמוע, יש, יש תמיד מה לחדש! אפשר תמיד לעשות את הטריק הנכון, לגעת ב-ד-י-ו-ק במקום שיביא את בן זוגך לגבהים חדשים שמעולם לא חווה - אומנות המציצה הינה תורה קלילה וממש לא מסובכת. איזה כיף להרים את העיניים לפנים שלו ברגעי העונג, להסתכל עליהן ולקלוט כמה את עושה לו טוב. טוב, שאת תחווי ממנו אח"כ בחזרה.

כמה גברים לחשו לי באוזן בעדינות ובזהירות, או כתבו לי בגלוי:: "מה עם גברים? רוב הבנות לא יודעות איך לרדת, ואני מתכוון, אין להן מושג. נשים זה עם נפלא, חם ואוהב, אך בגלל האגו הגברי שלנו גם אם מישהי תרד לי, אף פעם אני לא אגיד לה "יש לך מקום לשיפור" או "היו לי יותר טובות". "אני אחייך ואשתוק". אז יוצא שבנות לא יודעות איך לספק גבר . המלצה שלי – תכתבו גם לבנות "מדריכים".

ולבינתיים - הינה הוא לפניכם, המדריך האישי שלי לפינוק הגבר

טוב מראה עיניים
עובדה ידועה היא שגברים מחוברים לחוש הראיה. כל מה שגבר רואה וויזואלית "עושה לו את זה".
במחקר שבוצע בארץ, נשאלו 5000 גברים בכל הגילאים, מהו הצבע האהוב עליהם ביותר ואף מעלה להם את התשוקה כלפי בת זוגם לאקט המיני: 60% מהנשאלים ציינו כי הצבע המועדף עליהם הינו אדום ( אדום לוהט ובורדו ). 20% ציינו כי שחור מחבר אותם לתשוקה ושאר הצבעים – ורוד, תכלת ולבן צוינו כצבעים המתחברים לתמימות וטוהר ולכן מדשדשים בסוף הרשימה.
לאור האמור לעיל, אני ממליצה בחום להפתיע את בן הזוג בסט לבנים סקסיים בצבע אדום לוהט. פנקי את עצמך בסיבוב קטן בקניון ותני קפיצה קלילה לחנות החזיות האהובה עליך שם רכשי לך באהבה עצמית סט אדום של חזיה ותחתון, בייבי דול סקסי, חוטיני לוהט או מחוך צמוד המבליט את קימורי גופך (...ומכניס את הבטן...) ואולי אפילו בגדי עור צמודים שחורים שממש יעשו את העבודה מאוחר יותר בערב.

קחי החלטה והפתיעי את בן זוגך(ואת עצמך) היום בערב, הודיעי לו כי יש לו דייט - "דייט לסקס". במידה ויש ילדים קטנים בבית, דאגי מבעוד מועד לבייביסיטר מחוץ לבית (שימי את הילדים אצל ההורים), שמרי על ניידים סגורים (או על מצב "שקט") וטלפון מנותק כך שלא יהיו הפרעות. - במקום צלצולי הטלפונים מוסיקת רקע חושנית עדיפה. דאגי שהחדר בו את מעוניינת שתהיו יהיה נינוח ותהיה בו אוירה שתחבר אתכם לאהבה - נרות דולקים ברחבי החדר, מבער קטן בפינת החדר ובתוכו טפטפי שמנים בריחות שיחברו אתכם למיניות כמו יסמין וילאנג – ילאנג, שהינם שמנים אשר ידועים כעובדים על הגוף בפאן הפיזיולוגי – ברגע שאנחנו מריחים ריחות אלו הגירוי דרך חוש הריח עובר למוח ומתפרש בהעלאת החשק המיני שלנו (גם של הגברים וגם של הנשים).
השאירי פתק ארוטי במקום שבו הוא מניח את המפתחות של האוטו או את המעיל. בפתק תתארי איך את מחכה לו בחדר לוהטת מתמיד. כשהגבר שלך יגיע הביתה הוא ימצא את הפתק ירוץ לחדר ויראה אותך בסט הנפלא והמגרה, שכובה על המיטה ומחכה רק לו...ולא , לא , לא .. אל תאפשרי לו לקפוץ עליך - את זו ששולטת היום. הכול בידיים שלך!
אמרי לו שאת מזמינה אותו לשכב על המיטה. אל תפשיטי אותו, השאירי אותו בבגדיו. קחי צעיף של חורף או אזיקים עם פרווה (אלה החמודים מתחפושות הפורים של הילדים...) וקישרי את ידיו. גבר אוהב להיות בשליטה – קשירת ידיו תעורר אותו יותר ותטריף אותו. בצעי מול עיניו בתנועות איטיות וסקסיות ריקוד מושחת וחושני. גם אם תראי אותו מתפתל במיטה אסור לו לזוז – אסור לו לגעת בך. אהבי את עצמך, אהבי את גופך (את הדימוי העצמי של הגוף שלך השאירי היום מחוץ לחדר השינה – שישב בשקט בסלון), לטפי את עצמך באהבה ורכות, עלי עליו, געי בו, הוציאי אותו מדעתו. אז כשהוא כולו חם, הכיני מבעוד מועד כיסא, הורידי את התחתונים שלך בתנועה מגרה, התיישבי על הכיסא ברגלים פתוחות או שכבי על ידו במיטה (מה שיותר נוח לך) ואונני לו מול העיניים - אוי, איזו התעללות נעימה...את מענגת את עצמך והוא לא יכול לעשות כלום בנידון. געי בעצמך אך שאת אוהבת – הרשי לעצמך להגיע לאורגזמת האהבה העצמית. וואי – הטרפת אותו עכשיו! שחקת אותה! שחררי את ידיו בעדינות ואל תתפלאי אם הוא קופץ עליך כמו נמר על טרף קל! תתענגי...

טוב לי או-ראלי
העונג הגדול ביותר של הגבר שלך הוא מין אוראלי - כזה שאת מבצעת בו. יש נשים שאוהבות לענג את הגבר שלהן בפינוק האוראלי. זה מגרה אותן מאוד ואף נותן להן מקום של שליטה והמון עוצמה. שימי לב כי במיטה את עושה רק מה שעושה לך טוב – אל תוותרי על עצמך. אם את מוצאת את עצמך במקום שבו את "יורדת" לגבר שלך מתוך ויתור עצמי ולא מעונג אז ישנן 2 אפשרויות. הראשונה שתלמדי את עצמך לשנות את הגישה ולאהוב את עצם העובדה שזה הגבר שלך ואוראלי זה לא כל כך נורא ( כן אפשר ללמד את עצמך לשנות גישה (כמו זה שפריכיות אורז זה משהו טעים...)ולעומתה האפשרות שבמידה ואת רואה שאת לא מתחברת לעונג האוראלי, וותרי על התענוג תוך כדי שיחה ברורה מחוץ למיטה עם בן הזוג ושאלתי אותו מה עוד עושה לו טוב. אין להכריח את עצמך לעשות משהו שאת לא מעוניינת בו. לא במיטה.

על להבה קטנה
מציצה טובה כוללת בתוכה עינוגים שונים ומגוונים. בקשי מהגבר שלך לשכב במיטה על גבו. שימי כרית מתחת לראשו כדי שיוכל להביט בך בזמן שאת מענגת אותו מעבר לתחושות. זכרי "מראה עיניים..." - גברים מתחרמנים מאוד רק מלראות אותך שם למטה. בקשי ממנו לפשק את רגליו ומקמי עצמך ביניהן. בתנוחה זו תוכלי בהמשך להגיע בדיוק למקומות הנכונים.
באיבר מינו של הגבר יש מספר אזורים הנחשבים "ארוגניים", משמע מעוררים מינית, (...לא שצריך לעורר אותו...). מקומות אלה רגישים מאוד וחלקם מכילים המון עצבים קטנים הממוקדים במקום אחד.

האזורים הם: 1.הכיפה ׁהראש של הזיןׂ; 2. שק האשכים (הביצים); 3. הפירינאום – אזור קטן ונטול שיערות (בד"כ...) - זהו שביל קטן שמתחיל מתחת לביצים ומסתיים בפי הטבעת; 4. פי הטבעת - יש גברים שמגע באזור פי הטבעת מחבר אותם למקום של הומופוביה ולכן בתחילה בקשי ממנו רשות להתקרב לאזור זה. אם קיבלת תשובה שלילית, נסי להימנע מללקק/לגעת בפי הטבעת שלו. כבדי את רצונותיו. אם הגבר שלך פתוח לאחת ההתנסויות המענגות בחייו ונותן לך תשובה חיובית בנושא – יש לך גבר, גבר!

התחילי את המשחק במגע עדין של האצבעות שלך על האיבר שלו. רפרפי קלות, געי בקצוות אצבעותיך בביצים, לאורך האיבר, מתחת לביצים וסיימי במגע סיבובי עם האצבע על פי הטבעת שלו. המגע העדין יעביר בו צמרמורות של עונג התחלתי. לכל אורך העינוג האוראלי את מוזמנת לשמור על מגע קבוע של ידייך על גופו. הניחי יד על חזהו ושחקי בפטמות, לקקי את האצבע כך שהרוק הקר יגרום לפטמותיו להיעמד. המשיכי בנשיקות קטנות מסביב, השתדלי לא לגעת באיברו – נשקי את האזור של הבטן שנמצא מעל הזין, את צידיי גופו, רדי לכיוון הירכיים הפנימיות בנשיקות קטנות וחמימות, מאחורי הברך (אזור מאוד רגיש אצל הגבר) וסיימי את המגע הנשיקתי בטיפוס לאורכו של האיבר. אז...שלחי לשון חמימה ולקקי את הכיפה שלו. התחילי בליקוקים קטנים ועדינים עם קצה הלשון ועברי לאט, לאט לליקוק חזק יותר עם הלשון כולה, כך שהיא ממש עוטפת את קצהו של איבר המין כולו. הליקוק יכול להיות כמו שמלקקים גלידה או בעיגולים במגע רציף וממכר. רדי למטה לכיוון הביצים - גברים רבים מאוד אוהבים שמלקקים להם את שק האשכים. יש גברים שאוהבים להוריד את השערות כך שהליקוק שלך יורגש הרבה יותר. משם שלחי לשון חמימה מתחת לשק האשכים באזור שבין האשכים לפי הטבעת לקקי בתנועות של למעלה ולמטה עם הלשון. מקום זה מכיל המון עצבובים כך שהתחושה שם מאוד חזקה. משם לקקי בתנועות מעגליות את פי הטבעת שלו. השתמשי ברוק שלך כחומר סיכה. לקקי את היד שלך ועסי את איבר מינו של הגבר שלך עם היד. תוך כדי כך שאת מורידה ומעלה את היד על הזין המשיכי ללקק לו את השק האשכים ואת האזור שסביבו. תני מידיי פעם מציצה ושאיבה קטנה לביצים.

אש ותמרות עשן - אומנות המציצה:
הגיע הרגע שהוא הכי אוהב פתחי את פיך והניחי את איברו בחלל הפה, סגרי את שפתיך על איברו ובצעי תנועות של יניקה ומציצה (תנועה טבעית עוד מלידה...) על הכיפה שלו. אפקט הוואקום היא התנועה שמענגת את הגבר שלך. תני לידיך להמשיך לעלות ולרדת על איבר מינו מתחת לפיך. שימי לב מה הגבר שלך אוהב, יש גברים שאוהבים מציצה עדינה ורכה ואחרים אוהבים חזקה ושואבת. שלחי את היד לביצים ומוללי אותן בעדינות, התיישרי מעל איבר מינו כך שתוכלי להכניס את כל האיבר פנימה עמוק לתוך פיך. תני מציצות מלמעלה למטה על האיבר כך שאת עולה ויורדת עם הראש ואז החדירי אותו לתוך פיך עמוק, מה שנקרא בפי העם "גרון עמוק" ועם הענבל והלחיים בצעי שוב תנועות עומק של מציצה. שימי לב שאת זו ששולטת בעומק ההחדרה של האיבר לפיך. אם פתאום את מרגישה יד על ראשך שדוחפת אותך בחוזקה למטה עמוק ואת נחנקת אל תתביישי להוריד לו את היד, הפסיקי ובקשי ממנו לתת לך לשלוט בעומק ההחדרה של האיבר לפיך. הסבירי לו שיש לך רפלקס הקאה כמו לכולם ואם הוא לא רוצה פדיחות שישמור את הידיים לעצמו.

מציצה נכונה נעשית כך שאת מביאה אותו כל פעם הכי קרוב לקצה ואז מחליפה פעולה, ע"י כך תגרמי לו לגמירה חזקה עם אורגזמה עוצמתית יותר - הוא יהיה בעננים. הוציאי את האיבר מפיך, לבעלות שדיים גדולים - עלי עם שדייך על האיבר שלו. שימי את האיבר בין השדיים שלך והצמידי אותם באמצעות הידיים. עלי ורדי עם השדיים על גבי האיבר שלו – מה שנקרא "זיון ציצים. רדי שוב לכיוון איברו והעבירי את הלשון לאורך האיבר כך שכל הזמן יהיה רטוב ותנועות ידיך תהיינה לא כואבות (כשיש יובש זה כואב לגבר כשמשפשפים את האיבר ) . השמיעי קולות: "מממממ...." מתוך הגרון, זה ירומם את רוחו. כשאת מלקקת את איברו מלמטה למעלה דאגי שיהיה מגע רציף, באמצעות אצבעותיך, בכיפה שלו. כעת, חזרי להתרכז עם הלשון בכיפה – רק שהפעם תוך כדי מציצה של הכיפה נסי לזמזם. זה יעביר רטט בכל גופו. התבונני בו. פתחי עיניים והביטי בו מסתכל עליך בעונג ומגרגר. תוך כדי מציצה, עסי בעזרת אצבעותיך הרטובות את האזור שמתחת לאשכים ואת אזור פי הטבעת. הכיני מבעוד מועד תה חם לצד המיטה. כעת, לגמי מעט מהתה – הפה שלך יהפוך להיות חם - עם הלשון החמה עברי על האיבר שלו מראש האיבר עד הבסיס ותני ליקוק חמים על האשכים. שוב קחי לגימה נוספת והתחילי את המציצה כעת בפה חם ולוהט. הפסיקי את המציצה ונשפי אויר קר על הכיפה - תראי איך הגבר שלך נאנק מעונג, ושוב שלחי לשון ופה חמים ושאבי את האיבר לתוך פיך הלוהט. משחקי החום והקור ישגעו אותו. לא לשכוח להמשיך ללטף עם ידייך את אזור המפשעה , את החזה שלו והפטמות ואת הישבן (אם הוא בעמידה). תוך כדי מציצות שלחי אצבע משומנת היטב לפי הטבעת שלו. התחילי בעיסוי מעגלי ולאט, לאט אפשרי לאצבע שלך לחדור מעט פנימה לתוך פי הטבעת. אם הגבר שלך מאפשר החדירי את האצבע לעומק פי הטבעת וגעי בנקודת ה
G שלו, עסי אותה בעדינות (התחושה היא כמו של גולה). זה יטריף אותו.
אגב, במידה ועייפת בדרך ידעי אותו והמשיכי לעשות לו ביד. את רק בן אדם.

בולעת לא בולעת ?
בשלב זה או אחר הגבר שלך יגמור מהמציצה ( יש גם גברים שלא גומרים מירידה טובה – זה בסדר, זה הזמן להיסחף לסקס לוהט). ידעי את הבחור שלך מראש מה את אוהבת. הרבה גברים אוהבים לגמור בפה של הבחורה. זה נותן להם הרגשה שאת מכבדת אותם, שאת מרוממת אותם ונותנת לזרע שלהם מקום של מלכות. לכל גבר טעם משלו. אגב, הטעם של הזרע תלוי במה שהגבר שלך אכל במהלך היום. אכילה של פירות טרופיים, כדוגמת אננס, כשעתיים לפני המגע המיני, תיתן לזרע טעם מעט מתוק מהרגיל. במידה ואת לא בולעת את יכולה לעשות "טריק" כאילו את שואבת את הזרע שלו לפיך. בזמן שהוא גומר בתוך פיך במקום לבלוע את הזרע את יכולה להוציא אותו בעדינות החוצה יחד עם הרוק שלך על האיבר שלו ולהמשיך לעשות לו ביד כך שהוא לא ירגיש ולא יתרגש. במידה ואת לא מעוניינת שהזרע יבוא במגע עם פיך בקשי ממנו שיאמר לך לפני שהוא הולך לגמור, יצא מפיך ויגמור לך על החזה או הפנים (זהירות, עצמי עיניים – שלא יגמור לך בעין זה שורף!) - לכל גבר העדפה משלו. אל תשאירי את הזרע על העור, נגבי במגבונים או במגבת. לסיום תני ליקוק אחרון ומציצה עדינה לאיבר, זו חוויה בפני עצמה לגבר ומטרתה כיף טהור.

מציצות נוספות:
מציצת זקפת בוקר – תענוג צרוף לפתוח את הבוקר בפיך הלוהט והמפנק.
מציצת נהיגה – תוך כדי נסיעה (מציצה מסוכנת, יש לעשות רק בכביש הסרגל).
מציצה באמבטיה – המשחק עם המים החמים והקרים.
מציצת 69 – את לו והוא לך, הפוך על הפוך.
מציצה טעימה – לשתף אוכל במציצה: סוכריות קופצות, קצפת, סודה, שוקולד, חומוס.
מציצה בזמן שיחה – תוך כדי זה שהוא מדבר בנייד עם אמא שלו. . . לדוגמא .

 
צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום