עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

ייעוץ מיני לנשים

יעוץ מיני לנשים - לימור בנדל - יועצת מינית וזוגית

את מגשימה את עצמך , את בת זוג , את אמא , את מנקה , את מסדרת , את מבשלת , את מפרנסת ..

תגידי את גם מאהבת ? את נהנת מהיותך אישה מינית מלאת תשוקה ??? 


נשים רבות שמגיעות אלי מעוניינות לקבל מענה לקשיים באינטימיות ובעיות מיניות ונשיות שונות. הן רוצות לקבל ייעוץ והכוונה בגובה העיניים, עם חיוך ופתיחות מלאה ללא מבוכה. אני, כיועצת מינית וזוגית מוסמכת ומנוסה, יודעת להעניק להן את הידע המקצועי והתמיכה לה הן זקוקות.


 גם אם זו לך ההתמודדות ראשונה וחדשה עם בעיות מיניות וגם אם זו בעיה אותה את "סוחבת" שנים ללא טיפול ומעולם גם לא פנית לייעוץ חיצוני בנושא זה – אני כתובת מצוינת להתחיל בה. גם אם כבר ניסית טיפולים בעבר, גם אם כמעט התייאשת, גם אם מדובר בבעיות חוזרות, אני כשם מוביל בתחום הטיפול המיני והזוגי, בישראל  - אהיה מטפלת והיועצת עבורך. שיחה של דקה אחת – ותביני לבד.


יש לי ניסיון רב באבחון, אימון, טיפול ויעוץ מיני לנשים – מנערות ורווקות, דרך נשים באמצע חייהן, אמהות, גרושות או אלמנות. חשוב להבין, שבעיות מיניות של רווקות אינן זהות לשל נשים נשואות, וגם הסיבות משתנות, שיקולים ורגשות של אישה נשואה ואמא, שונים משל רווקה , גרושה או אלמנה ובעיות של אישה בגיל צעיר, שונות משל אישה מבוגרת.


אני יודעת ומבינה כי לכל גיל בעיותיו ולכל תקופה יש את ההתלבטויות השכיחות לה, לכל צומת דרכים במחזור החיים, יש את הפערים והדגשים שלה . ניסיוני הרב, מאפשר לי להעניק לך ידע חדש, הכוונה והדרכה, פתרונות וכלים רבים ומעמיקים המותאמים לך אישית.


הטיפול והייעוץ אצלי מעניקים מענה לטווח הקצר והמיידי ואף לטווח הבא, הארוך יותר - כך שמדובר בטיפול ותהליך מקיף ומאוד יעיל. 


*הטיפול הינו דיסקרטי אך באם תבחרי ,על פי צורך, ישותף גם בן הזוג או יתנהל הליך של יעוץ מיני זוגי.


אני מטפלת בבעיות מיניות נשיות שונות , בעיות וגינאליות כגון כאבים בחדירה, חוסר אורגזמות – נשים קדם אורגזמתיות, בעיות אינטימיות ומגע, חוסר חיבור לגוף ולמיניות ,בעיות של חוסר חשק מיני וא-מיניות, חוסר אהבה וקבלת הגוף ועצמי, דימוי גוף נמוך הפוגע בחשק המיני, מיניות לאחר לידה, ירידת חשק מיני לאחר לידה , בעיות בתשוקה המינית ובליבידו, חוסר משיכה לבן הזוג , בגידה , שמרנות , הבנת מיניות הגבר ועוד. כמו כן , במידת הצורך אפנה לטיפול או להיוועצות אצל רופא מומחה לקבלת טיפול תרופתי.

 

זה לא פשוט לעשות צעד ולהרים טלפון – נכון.

אבל לפעמים כבר אין ברירה.

באמצעות חיוך, הבנה מעמיקה וניסיון אעזור לך להחזיר לעצמך את התשוקה לחיים , למיניות ואת החשק המיני שאת ראויה לו.


תרימי טלפון – תבדקי בעצמך.


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום