עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

ייעוץ אישי לנשים

איזה כיף להיות אישה ! ואת כולך אישה.


זה כולל, לצד גופך ופנייך - גם את  אישיותך, דעותייך, תפיסותייך, חולשותייך, אהבותייך... תפיסתך החיובית את עצמך חשובה לך, והנה בעלת השפעה על מכלול חייך – מזוגיות ועד הורות ואמהות, מיחסים אישיים ומיניים ועד לקריירה ופנאי ויחסים עם כסף ורכוש.


ולכן כדאי, חיוני וחשוב – לטפל בכל פער אם קיים בין הרצוי למצוי, בחשיבה השלילית והמחלישה, במחשבות טורדניות, דימוי גוף נמוך, בפחדים חוסמי צמיחה אישית וזוגית, בתפיסות שונות ובבעיות אישיות או זוגיות.


למה להמשיך להתלבט? לכעוס? להרגיש רע?

להנמיך ציפיות? להתפשר? להרגיש בודדה ואפילו לבד ?


 

נשים רבות שמגיעות אלי, מעוניינות באוזן קשבת מקצועית, יועצת ומכווינה. כזו, שמרגישים איתה נוח לשוחח ולהיפתח, לשתף ולהתייעץ איתה – בזמן שלא ניתן להסתמך על בן הזוג שיוכל להקשיב או על האובייקטיביות של חברה טובה ומי מבני המשפחה.


 כאן אני נכנסת לתמונה עם חיוך והומור, עם חשיבה רעננה ויצירתית, רגישות עמוקה ומבט בעיניים - אעניק למטופלת כתף ויד, אוזן וגב, בדרכה לפתרון ולמענה הנכון לה. 


אני בעלת ניסיון רב באבחון, אימון, טיפול וייעוץ אישי לנשים - מגילאי צבא ועד לגילאי הזהב, מטרום זוגיות דרך פרק א' ועד גירושים ופרק ב', מנערות ורווקות צעירות, דרך נשואות ואמהות, ועד גרושות ואלמנות. אני יודעת שלכל גיל בעיותיו , לכל תקופה יש את ההתלבטויות השכיחות לה ולכל צומת דרכים במחזור החיים, יש את הפערים והדגשים שלה. ניסיוני, מאפשר לי להעניק לך ידע חדש, הכוונה והדרכה, פתרונות וכלים מתאימים ומעמיקים המותאמים לך אישית .הטיפול והייעוץ מעניקים מענה לטווח הקצר והמיידי ואף לטווח הבא, הארוך יותר, כך שמדובר בפתרון מקיף ומאוד יעיל. 


אני מטפלת בבעיות נשיות מגוונות, כגון ביישנות , דימוי עצמי או דימוי גוף נמוך, שנאה עצמית, ויתור וביטול עצמי , כפייתיות, שמרנות , חוסר ביטחון, פחדים חוסמים , לחץ ומתחים בזוגיות, לחץ וחרדות בהורות או בקריירה, בעיות זוגיות ונישואים, בגידה באמון , ניהול מריבות וכעסים, חוסר רצון ומוטיבציה, בעיות הגשמה עצמית, הקטנה עצמית ,חוסר רצון או יכולת להתחייב לזוגיות, שיברון לב וניתוק האקס המתולוגי או פרידה מלאה מאהבה קודמת, זוגיות מאוחרת, פחדים מפרק ב' ועוד.  


באמצעות חיוך, יחס אישי , אוזן קשבת, הרבה הבנה וניסיון , אוכל לעזור לך להחזיר לעצמך את הנשיות שלך, גם אם נדמה לך שאיבדת את עצמך במסע החיים .


תרימי טלפון – ותבדקי בעצמך.


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום