עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

יעוץ זוגי

יועצת זוגית וסקסולוגית - לימור בנדל - כאן בשבילכם

אפשר להמשיך לריב ולהתווכח. לנצח אחד את השני... אפשר להמשיך להיות מתוסכלים. להיאבק על משאבים, תשומת לב, יחס, מקום, דעה, קול... אפשר לחשוב ש" אני עוד יגרום לו להשתנות " , להמשיך להתנקם ולעשות דווקא אפשר לנסות להתעלם, להדחיק. אולי פשוט לעשות עוד ילדים... אפשר לחשוב שבעיות של אינטימיות, מיניות, תקשורת, גבולות – תיפתרנה מאליהן...


 ואפשר גם לנסות ולפתור את הבעיה, אחת ולתמיד!

 

לא הייתם מעדיפים זוגיות אוהבת? מפרגנת? מעצימה? מצחיקה? חברית? תשוקתית ומינית? לא הייתם מעוניינים בקשר המובנה על בטחון ואהבה ? כבוד הדדי ? מערכת יחסים טובה? בילויים משותפים ? גידול ילדים מאושרים ? להיות להם מודל חיקוי טוב ? מיניות מעצימה ? לא הייתם רוצים להשאיר מאחור את התסכולים, העצבים, האכזבות, הציפיות והריחוק?


האחריות לאיכות חייכם היא בידיים שלכם בלבד ולא תלויה בנסיבות החיים !!

 

זוגות רבים מגיעים אלי לצורך יעוץ זוגי, בדיוק כמוכם, ומחפשים מענה מקיף ומשולב – אישי, זוגי ומיני, שהוא בגובה העיניים, מחוייך, נעים ומהיר יחסית , שאינו מבוסס על תהליך ארוך ומייגע. עם חיוך והומור, ועם רגישות עמוקה והמון הקשבה , אני מעניקה לזוג המטופל כתף ויד, אוזן וגב, בדרכו לפתרון , למענה הדדי ומשותף . השינוי יתרחש כשהפתרון יהיה הנכון לשני בני הזוג כך שיבחרו מרצון לקחת 100% אחריות על הצד שלהם בתהליך.


אני בעלת ניסיון רב באבחון, אימון, טיפול, ייעוץ אישי וגם יעוץ זוגי לזוגות חברים, זוגות לפני חתונה או נשואים לפני פרידה או בזמן הליך גרושים, זוגות שנמצאים בפרק ב' וזוגות לאחר משבר או בגידה. היעוץ מתאים לזוגות צעירים , חברים, זוגות נשואים עם וללא ילדים וזוגות מבוגרים שהילדים עזבו כבר את הבית וחווים זוגיות מחודשת לבד. מכיוון שלכל גיל בעיותיו ולכל תקופה יש את ההתלבטויות השכיחות לה, לכל צומת דרכים במחזור החיים, יש את הפערים והדגשים שלו, כמו גם העדר זמן וכוח מבחינתכם.


מניסיוני הרב בתפקיד יועצת זוגית ומינית, יתאפשר לי להעניק ידע, הכוונה והדרכה, פתרונות וכלים מתאימים ומעמיקים הנכונים לכם במסגרת שגרת חייכם וזמנכם הפנוי . זוגות המעוניינים באמת ובתמים לעבוד יחד על איכות חיים משותפת , מעצימה ואוהבת מראים על 100% הצלחה בתוצאות התהליך. הטיפול והייעוץ אצלי מעניקים מענה לטווח הקצר והמיידי ואף לטווח הבא, הארוך יותר, כך שמדובר בפתרון מקיף ומאוד יעיל. 


כיועצת זוגית אני מטפלת בבעיות זוגיות שכיחות כגון מריבות, מאבקי אגו , חוסר כבוד , משברי אמון, כעסים, חוסר ביטחון בקשר, בעיות באינטימיות הזוגית , חוסר מגע , חוסר משיכה מינית, שינויים פיזיולוגים בעקבות גיל , חוסר ידע מיני , פערי חינוך, קשיים ומשברים, בעיות תקשורת , גבולות הוריים, פערים בחשק המיני, בעיות מיניות שונות , בגידות ועוד.


זה לא פשוט לעשות צעד ולהרים טלפון – נכון.

אבל לפעמים כבר אין ברירה.

באמצעות חיוך, הבנה מעמיקה וניסיון אעזור לכם להחזיר את האושר הזוגי ,

האינטימיות והתשוקה שאבדו בדרך ואת איכות החיים שייחלתם לזוגיות שלכם בתחילת דרכה .


תרימו טלפון – אני כאן בשבילכם.


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום