עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

טיפול מיני זוגי וטנטרה

עם יד על הלב -

איך הסקס שלכם ?

כמה פעמים בשבוע אתם עושים אהבה ??

כמה זמן זה לוקח?

ומתי בפעם האחרונה עשיתם את זה?

תגיד – אתה מבסוט מבת זוגתך? מאיך שהיא מתייחסת אלייך, מפנקת אותך ?

תגידי – את מרוצה ממה שבן זוגך עושה לך? ומהאופן בו הוא מתייחס אלייך במיטה?

ומה לגבי פנטזיות – מודחקות או ממומשות?

 

לפעמים, קשה לנו להיות אינטימיים דווקא עם ולצד אלו שהכי קרובים לנו.

 

לעיתים, אנחנו עקיפים, לא ישירים ומדויקים.  אם בגלל שקשה לנו לאמר מה אנחנו אוהבים ואם בגלל שאנחנו חושבים שהצד השני צריך לקרוא את מחשבותנו ומפתחים ציפיות שכל הזמן מזמנים עוד ועוד אכזבות. מצב זה מביא אותנו לתסכול , ריחוק וניתוק מיני תוך יצירת מרחב תשוקה שלילי בקשר.

 

לעיתים, יש לנו עכבות, חרדות, פחדים, בעיות של חוסר התאמה, בעיות מיניות שונות – הנובעות בעיקר ממסרים שהבנו מהעבר שלנו , אם מהבית ואם מבני זוג קודמים , ונמצאים כיום במרחב הזוגי שלנו, מפרידים בינינו – בין בני הזוג בכאן ועכשיו. 

 

יש לזה פיתרון!

 

הפתרון שלי הינו ייעוץ מיני - סקסולוגי או מפגשי טנטרה להעצמה חושנית....

 

ייעוץ מיני זוגי הינו ייעוץ מיני שמפגיש יחד את שני בני הזוג, תוך אבחון הבעיות והפערים ביניהם ומתן פתרון מיידי. הייעוץ יאפשר לכם לפתוח ערוץ תקשורת אינטימי ביינכם ליצירת מסע חדש , מעורר ומרגש לתוך הזוגיות והמיניות שלכם . הייעוץ מאפשר לשני בני הזוג להבין מהמקור את המיניות הטבעית של כל אחד מהם ולגשר על כל מרחב שלילי שנוצר בחשק המיני , בתשוקה ובכמיהה שלהם זה לזו .

 

מפגשי טנטרה הינם מפגשים אינטימיים בעלי עוצמה אדירה לחיבור התשוקתי שלכם.  מטרתם היכרות חושנית מרגשת עם הגוף שלכם , חווית אינטימיות מקודשת בין בני הזוג והעלאת המפגש המיני ביינכם למצב של התמסרות מלאה זה לזו , ללא מחסומים ומגננות, וריגושים אירוטיים חדשים. מפגש טנטרי יכול להיות מכוון ללמידה והדרכה או כמתנה חווייתית נפלאה לזוגיות שלכם ליום הנישואים או ליום ההולדת .

 

בין אם תבחרו בייעוץ מיני רגיל, ובין אם תבחרו בטיפול טנטרי – כך או כך, מובטחת לכם חוויה אישית וזוגית מעצימה, מקרבת ומאוד יעילה.

 

הטיפול המוצע אצלי יכול להיות קצר וממוקד לאנשים שרוצים פתרון מיידי, או טיפול ארוך טווח של 5 מפגשים ויותר .

ניתן לשלב ייעוץ מיני עם מפגשי טנטרה בהתאם לנינוחות שלכם.

 

תרימו טלפון ותדאגו כבר עכשיו למיניות מעצימה ואוהבת ביינכם...


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום