עמוד הבית    מי אני ?    ייעוץ אישי לגברים    ייעוץ מיני לגברים    ייעוץ אישי לנשים    ייעוץ מיני לנשים    יעוץ זוגי    טיפול מיני זוגי וטנטרה    מאמרים    יצירת קשר   

מי אני ?

אני כאן בשבילך! עם ארגז כלים מצוייד בכל טוב.

שמי לימור בנדל . בת 39 . נשואה באושר לבן זוגי מזה 6 שנים מיכה קרדו.

אמא שמחה לליאן בת ה 11, לעוז בן השלוש ורנה הקטנטנה בת השנה.

 

כן. הייתי שם . התגרשתי. אחרי 12 שנות זוגיות , שנתיים אחרונות של עבודה משותפת אצל יועצים זוגיים שונים בניסיון להציל זוגיות של אהבת ילדות , החלטנו יחד שיהיה נכון עבור שנינו לסיים את מע' היחסים ביננו שכן היא תוקעת ועוצרת אותנו , במקום להצמיח אותנו יחד. החלטנו על פרידה חברית דרך גישור . אני מאמינה גדולה בשינוי . אני הוכחה לכך שניתן לעשות כל שינוי בחיים אם  רק רוצים ומתמידים לעבר המטרה יחד עם הפחדים והחששות (מזמינה אתכם לקרוא בבלוג שלי על השינויים שעברתי בחיי).

 

החזון שלי !! לאפשר לאנשים לחיות בתשוקה והגשמה אישית וזוגית !

אני מאמינה בכל ליבי שמתוך אותה תקשורת זוגית שיודעת להגדיר בצורה בהירה , פתוחה ואוהבת את הרצון של כל אחד מבני הזוג לחזון הזוגי , אותו רצון אישי להשתנות בתוך מע' היחסים הזוגית ולאפשר לבן הזוג להשתנות לצידך , לשמור על נפרדות זוגית תוך שמירה על קשר זוגי מעצים ומפרה - אפשר לנצח את הסטטיסטיקה ולהוריד את אחוז המתגרשים בישראל . כך בניתי אני בשנים האחרונות את מע' היחסים הנוכחית שלי עם אהוב ליבי וכך אנחנו ביחד דואגים לשמר אותה כל יום מימות השנה ואם מישהו מזניח או שוכח בחרנו יחד דרכים לתזכר ממקום של אהבה . 

 

זוגיות טובה היא כזו שלא רק מתרפקים 
על זכרונות העבר ומתגעגעים להתחלה ,
אלא מתרגשים מעצם המחשבה על מה שעתיד לבוא ...


אספר לכם מעט על הכלים שאספתי בדרך בכדי שאוכל לתת מענה מקיף ושלם לפנויים ופנויות , גרושים וגרושות , זוגות חברים , זוגות נשואים , זוגות עם ילדים בכל תקופת גיל , זוגיות מאוחרת ובפרק ב' . לימודים אלו התאפשרו הודות למחוייבות אישית שלי ורצון פנימי להתפתח , לגדול , לצמוח ולהיות מומחית בתחומי כדי שאוכל לתת מענה הוליסטי , גופני וריגשי נפשי , לכל אחד ואחת שמגיעים אלי אם בנפרד או כזוג . 

 

את תחילת הכשרתי עשיתי באוניברסיטת אריאל בשומרון שם סיימתי בגיל 22 תואר ראשון כפול במדעים והלכתי לעבוד שנתיים בבי"ח בלינסון כחוקרת רפואית . את השינוי האישי שלי התחלתי לחוות בעודי עובדת במעבדות המחקר בגיל 24 . עם ההחלטה האישית לבצע שינוי מקצועי בגיל 26 התחלתי ללמוד את גישת הפסיכולוגיה האדלריאנית במכון אדלר וסיימתי כעבור 3 שנים לימודי תעודה להסמכה כמנחת קבוצות זוגיות. שם גם עברתי לימודי תעודה בקורס של אונ' בר אילן " מיניות האדם ". בהמשך נפתח עולמי לכיוון של יעוץ זוגי דרך מכללת ארבל להדרכה ויעוץ שם פגשתי את ד"ר אורית ארבל המדהימה שפקחה עיניי ועזרה להמון אסימונים ליפול . קורס הגישור שעברתי אצלה העניק לי גם תעודה מטעם משרד המשפטים . כיום אני חונכת סטודנטים באוניברסיטת בר אילן בסיום חווית לימודים מעוררת השראה שעברתי לפני כשנתיים כמורת דרך למע' יחסים וזוגיות של ד"ר נוגה בר . לאחרונה ממש עברתי קורסים והשתלמויות אצל ד"ר דייויד שנארץ ואסתר פרל מומחים בעלי שם עולמי בסקסולוגיה , תשוקה ומיניות בכדי להביא ליישום את הגישות הקיימות כיום ולהכיר את ההתפתחויות העולמיות בתחום .

 

בד בבד עברתי בחיי מסלול מקביל שלקח אותי להתפתחות אישית ומינית דרך עולם הרוח בכדי ליצור גישה הוליסטית - טיפול גוף ונפש. בתחילה למדתי במכללת חולון אצל ד"ר קנטנטינבסקי מיכאל לימודי תעודה בסקסולוגיה הוליסטית. השינוי המהותי ביותר התרחש במכללת להיות של בועז שגב ( האיש והאגדה ) שם עברתי מסלול הדרכה וחונכות להכשרתי כדקיני - מורת דרך למיניות טנטרית , אירוטיקה ותשוקה . חוויה זו שינתה לחלוטין את מע' היחסים שלי עם עצמי ועם גופי , את היכולת שלי לקבל את עצמי ולאהוב את עצמי ככה , כמות שאני ומשם כמובן היכולת ליישם את זה כלפי האחר . מזה 7 שנים אני מורה ומדריכה גברים , נשים וזוגות במפגשי חוויה טנטריים עוצמתיים ומלמדת אותם את סודות המזרח לחיים מלאים בתשוקה והגשמה דרך אהבה וקבלה עצמית . ההנחיה מאפשרת להם להפתח לאנרגיה המינית ( אנרגיית החיים ) הקיימת בכל אחד ואחת מאיתנו , לייצירת חיבור מקסימלי לגוף הפיזי והאנרגתי בכדי לחיות את החיים במלואם ולחוות מיניות חושנית , מענגת , ארוטית ועוצמתית.

 

לאורך כל השנים וגם כיום אני כל הזמן שואפת ללמוד עוד ולהתפתח בעצמי בכדי להיות יועצת ומטפלת טובה יותר ובעלת יכולת גדולה יותר, ידע רחב יותר וכלים שונים ומגוונים שיתנו מענה לכל אדם באשר הוא שמעוניין להגיע אלי לפגישה. והינה חלק מהאנשים שלמדתי מהם הרבה 

          

 

   


צרו איתי קשר רוצים להצטרף למסלול המהיר או למסלול ליווי צמוד? רוצים להתחיל להנות מהזוגיות שלכם? השאירו פרטיכם: 054-4578993
נבנה על-ידי כתום